Milkhouse Candle Co. Creamery Gingerbread Pumpkinświeczka zapachowa Butter Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Gingerbread Pumpkin świeczka zapachowa  Butter Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Gingerbread Pumpkin świeczka zapachowa  Butter Jar
624 g

Kod: MKH01876 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis perfum Milkhouse Candle Co. Creamery Gingerbread Pumpkin
Skład

Świeczka zapachowa Milkhouse Candle Co. Creamery Gingerbread Pumpkin napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie.

Właściwości:

  • słodki aromat
  • korzenny aromat
  • wykwintny zapach
  • aromat bożonarodzeniowy
  • tematyczny, świąteczny zapach

Sposób użycia:
Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Skład

Złożenie
dynia, przyprawy, piernik
Rodzaj zapachu do domu
słodki, smakowity, korzenny
Rodzaj knota
bawełniany
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

O marce Milkhouse Candle Co.

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.

Recenzje Milkhouse Candle Co. Creamery Gingerbread Pumpkin