Milkhouse Candle Co. Creamery Brown Butter Pumpkin świeczka zapachowa Cream Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Brown Butter Pumpkin świeczka zapachowa  Cream Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Brown Butter Pumpkin świeczka zapachowa  Cream Jar
142 g

Kod: MKH01952 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Milkhouse Candle Co. Creamery Brown Butter Pumpkin
Skład

Świeca zapachowa Milkhouse Candle Co. Brown Butter Pumpkin o korzennym aromacie dyniowego puree z wanilią i brązowym cukrem, stworzy w Twoim domu ciepłą i przytulną atmosferę, do której zawsze będziesz chciał wracać.

Świece zapachowe w szkle Milkhouse Candle Co. wprawią Cię w dobry humor i stworzą w każdym pomieszczeniu magiczny nastrój. Świeczki składają się w 100% z naturalnego wosku, można je więc zapalić w dowolnym miejscu, bez obaw o zdrowie.

Właściwości:

  • roztoczy w pomieszczeniu słodki zapach, idealny na chłodniejsze dni
  • wypełni aromatem także większe pomieszczenia
  • w rozmiarze cream jar pali się do 35 godzin

Skład:

  • naturalne olejki eteryczne
  • naturalny wosk sojowy i pszczeli
  • 0% syntetycznych barwników i substancji zapachowych

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
dynia, cynamon, masło, brązowy cukier, krem waniliowy, gałka muszkatołowa
Rodzaj zapachu do domu
słodki, smakowity
Rodzaj knota
bawełniany
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

O marce Milkhouse Candle Co.

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.

Recenzje Milkhouse Candle Co. Creamery Brown Butter Pumpkin