Skip to main content

Milkhouse Candle Co.Creamery Blue Sage & Sea Salt świeczka zapachowa Cream Jar

Milkhouse Candle Co. Creamery Blue Sage & Sea Salt świeczka zapachowa  Cream Jar
Milkhouse Candle Co. Creamery Blue Sage & Sea Salt świeczka zapachowa  Cream Jar
142 g
54,06

Ponad 5 szt. w magazynie | 38,07 / 100 g, w tym VAT | Kod: MKH01923
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
poniedziałek 31.01.2022

Świeca zapachowa Milkhouse Candle Co. Blue Sage & Sea Salt inspirowana jest wybrzeżem północnej Kalifornii, wnosząc w Twój dom odświeżającą bryzę przepełnioną aromatem bergamoty, ziół, szałwii, lawendy i drzewnej ambry.

Świece zapachowe w szkle Milkhouse Candle Co. wprawią Cię w dobry humor i stworzą w każdym pomieszczeniu magiczny nastrój. Świeczki składają się w 100% z naturalnego wosku, można je więc zapalić w dowolnym miejscu bez obaw o zdrowie.

Właściwości:

  • wypełnia wnętrze świeżym zapachem czystości
  • dzięki ziołowym olejkom eterycznym idealna do relaksacji
  • w pojemniku cream jar pali się nawet do 35 godzin

Skład:

  • 100% naturalny wosk sojowy z dodatkiem pszczelego
  • 0% syntetycznych barwników
  • 0% syntetycznych aromatów

Jak stosować:
Umieść świecę na powierzchni odpornej na działanie wysokich temperatur. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów.

Skład

Złożenie
sól morska, palisander, lawenda, bursztyn, eukaliptus, bergamotka, szałwia
Rodzaj zapachu do domu
ziołowy, świeży
Rodzaj knota
bawełniany
Liczba knotów
1
Rodzaj wosku
sojowy, miodowy
Materiał
szkło

Aż 100% naturalnego wosku (sojowego i pszczelego) oraz aromat olejków esencjonalnych – oto podstawa wszystkich stylowych świec marki Milkhouse Candle Company. Ponadto, aby zapewnić maksymalnie czyste i bezpieczne palenie, świece nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy toksycznego ołowiu w knocie.

Założyciele marki Eric i Janet Sparrow są silnie związani ze Środkowym Zachodem USA, przyrodą i rolnictwem. Wszystko zaczęło się jako hobby w 2002 roku, kiedy zaczęli wzrabiać świece w słoikach i sprzedawać je na lokalnych targach. Dzielili się swoimi kreatywnymi wyrobami z przyjaciółmi, rodziną, współpracownikami, zyskując coraz więcej zachwyconych reakcji.

Rok później założyli swoją własną markę Milkhouse Candle Co. Ta z kolei szybko rozrosła się w prosperującą firmę, która wciąż opiera się na pierwotnych wartościach i przyjemności z używania zdrowych świec z wosku sojowego i pszczelego.