Milk Shake Color Care

zestaw kosmetyków IV.

Milk Shake Color Care zestaw kosmetyków IV.
zestaw kosmetyków IV.

Kod: MLK01808 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Moisturising Protective Shampoo For Colored Hair 300 ml + Nourishing Conditioner For Colored Hair 300 ml + Milky Bear 1 pc

Milk Shake Color Care
zestaw kosmetyków IV.

Właściwości

Efekt
Nawilżenie, Ochrona koloru
Rodzaj włosów
włosy farbowane
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Milk Shake

Profesjonalne kosmetyki do włosów marki Milk Shake powstają w oparciu o skarby natury, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów i salonów fryzjerskich. Produkty Milk Shake nawilżają, regenerują i wzmacniają włosy dzięki unikalnemu połączeniu protein mlecznych i ekstraktów z owoców.
W asortymencie marki znajdują się wysokiej jakości produkty, które pokochasz już po pierwszym użyciu, ponieważ podkreślą naturalne piękno Twoich włosów. Unikalną linię kosmetyków Milk Shake wprowadziła na rynek dynamicznie rozwijająca się włoska marka z.one concept, którą w 1999 roku stworzył profesjonalny stylista włosów Ivano Panzeri.
Kosmetyki do włosów z linii Milk Shake są opracowywane w laboratoriach prowadzących ścisłą współpracę ze znakomitymi uniwersytetami technicznymi we Włoszech i USA. Kosmetyki tej marki stały się hitem nie tylko we Włoszech, ale również w wielu krajach na całym świecie. Wszystkie produkty są ekologiczne i przyjazne dla środowiska.