Mexx Fresh Man woda toaletowa dla mężczyzn

8×
Mexx Fresh Man woda toaletowa dla mężczyzn
Mexx Fresh Man woda toaletowa dla mężczyzn
50 ml
57,70

115,40 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MEX0167 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 16.06.2021
Nasze sklepy
środa 16.06.2021

Opis Mexx Fresh Man
Skład

Atrakcyjna i świeża woda toaletowa Mexx Fresh Man jest odbiciem mężczyzny idealnego – zadbanego, silnego i pewnego siebie. Zapach docenią zwłaszcza mężczyźni, którzy kochają uczucie świeżości i lekkości, są aktywni i chętnie uprawiają sport.

  • świeży, drzewno-wodny zapach
  • dla nowoczesnego, zadbanego mężczyzny
  • nadaje się do noszenia na co dzień i na specjalne okazje

Skład zapachu
Zapach Mexx Fresh rozpoczyna się nutami tropikalnej marakuji, środkowe nuty zapachu złamane są przez korzenną gałkę muszkatołową i aromatyczną kolendrę. Bazę zapachu stanowi ocieplający bursztyn i drzewne nuty. Cała kompozycja stwarza wrażenie wyjątkowego, optymistycznego zapachu.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
passiflora
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
gałka muszkatołowa, kolendra
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
bursztyn
Grupy zapachów
wodne, drzewne

O marce Mexx

Perfumy Mexx | U źródeł tej marki stał słynny projektant Rattan Chadha, który w 1970 r. rozpoczął w Holandii sprzedaż własnej kolekcji mody. Swoją dzisiejszą nazwę marka otrzymała jednak dopiero szesnaście lat później, kiedy doszło do połączenia dwóch wcześniej odrębnych marek Moustache (dla mężczyzn - M) i Emmanuelle (dla kobiet - W), przy czym „XX“ symbolizuje dwa pocałunki. Dziś produkty Mexx można kupić w ponad 55 krajach świata.
Mexx czerpie inspirację z energii wielkich miast, które nigdy nie śpią. Oprócz odzieży i wysokiej jakości kosmetyków oferuje także okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne oraz inne dodatki. Zapachy, przy tworzeniu których Mexx współpracuje z czołowymi perfumiarzami, takimi jak Benoist Lapouza czy Nathalie Lorson, są rześkie, pełne wigoru i emanują młodzieńczą energią.
Filozofia firmy oparta jest na siedmiu wartościach: inteligencji, entuzjazmie, energii, autentyczności, pozytywności i różnorodności. Nie bez znaczenia jest, że firma Mexx kładzie duży nacisk na ochronę środowiska, dbając też o dobro zwierząt - niedawno na przykład tymczasowo wstrzymała dostawy angorskiej wełny (w reakcji na drastyczne filmy z niektórych ferm królików).
Oprócz perfum Mexx oferuje również żele pod prysznic, mleczka do ciała, wody po goleniu itp. Główną grupę docelową firmy Mexx stanowią młodzi ludzie, co odzwierciedla się też w opakowaniach wspomnianych produktów. Jeżeli uważasz się za optymistę i wolnego ducha, który chce jeszcze bardziej podkreślić swój indywidualizm, Mexx jest właśnie dla Ciebie.
Marka Mexx zainteresuje na pewno każdego, kto uprawia sport, chce żyć pełnią życia i potrafi się bawić, nie szuka luksusu, ale nowoczesnego zapachu w rozsądnej cenie.

Recenzje Mexx Fresh Man8