Max FactorDark Magic pogrubiający tusz do rzęs

Max Factor Dark Magic pogrubiający tusz do rzęs
Max Factor Dark Magic pogrubiający tusz do rzęs
odcień Black Brown 10 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MXF02979

Zrób wrażenie doskonałym spojrzeniem. Wystarczy jedna warstwa i Twoje rzęsy uzyskają wyraźną objętość, maksymalną długość i magiczny, czarny kolor. Nie potrzeba do tego żadnych czarów. Tusz do rzęs Max Factor Dark Magic z wyjątkową plastikową, okrągłą szczoteczką i włóknami w kształcie fali doskonale otuli rzęsy, uniesie i rozdzieli.

Właściwości:

  • profesjonalna plastikowa szczoteczka uniesie rzęsy i doskonale podkręci
  • silikonowe włókna otulą rzęsy tuszem, zapewniając im objętość i długość
  • intensywny pigment nadaje rzęsom wyraźny czarny kolor
  • specjalny skład pomaga uzyskać na rzęsach matowy efekt

Sposób użycia:
Za pomocą szczoteczki nanieś na rzęsy na całej długości, od nasady aż po końce, i rozczesz. Aby nadać rzęsom bardziej intensywny wygląd, nanieś dwie warstwy. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami.

Właściwości

Odcień
czarny, brązowy
Rodzaj tuszu do rzęs
dla objętości

Max Factor to jedna z najjaśniej błyszczących gwiazd w dziedzinie makijażu i kosmetyki kolorowej. Historia marki sięga początków XX wieku, a slogan reklamowy „make-up makijażystów gwiazd filmowych“ przywołuje złoty wiek Hollywood i najważniejsze momenty w rozwoju firmy. W tamtych czasach z makijażem na srebrnym ekranie wiązano tylko jedno nazwisko.

Max Factor był wizjonerskim artystą polskiego pochodzenia, który w 1914 roku przeprowadził się do Los Angeles, aby być bliżej powstającego przemysłu filmowego. Założył tam sklep z kosmetykami do makijażu, a artyści przychodzili do niego po radę, jak wyglądać dobrze na ekranie. Makijażyści zaś z niecierpliwością wyczekiwali nowych produktów. Max Factor wierzył, że magia make-upu powinna być w zasięgu każdej kobiety, dlatego po raz pierwszy w historii kosmetyki kolorowe pojawiły się na rynku.

Ponad 100 lat istnienia marki przyniosło szereg kultowych produktów. Na samym początku powstał podkład Max Factor dla gwiazd filmowych czy złoty proszek do włosów. W ostatnich latach markę rozsławił przede wszystkim tusz do rzęs Max Factor 2000 Calorie i zapewniająca długotrwały efekt szminka Max Factor Lipfinity.