Matrix Bond Ultim8

zestaw kosmetyków I.

Matrix Bond Ultim8 zestaw kosmetyków I.
Matrix Bond Ultim8 zestaw kosmetyków I.
Uszkodzone opakowanie
zestaw kosmetyków I.
392,67

Kod: MTX04235 | 1 w magazynie

Nowy, nierozpakowany produkt ze 100% zawartością, który ma jedynie uszkodzone opakowanie.

Step 1: Amplifier 2× 125 ml + Step 2: Sealer 1× 500 ml

1
Dostawa kurierem DPD
piątek 23.08.2019
Nasze sklepy
piątek 23.08.2019
Matrix Bond Ultim8
zestaw kosmetyków I. | 392,67

Opis produktu Matrix Bond Ultim8

Sposób użycia:
Tylko do profesjonalnego użytku.

Właściwości

Efekt
Odżywianie i regeneracja
Rodzaj włosów
włosy blond, włosy farbowane
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Matrix

Kosmetyki Matrix | Matrix to jedna z najpopularniejszych marek kosmetyków do pielęgnacji włosów na świecie. Założyło ją w 1980 r. w USA małżeństwo Arnie i Sydell Miller, przy czym ich grupą docelową byli właściciele salonów piękności, koloryści, styliści, wizażyści itp. Dziś te najwyższej klasy kosmetyki są dostępne dla każdego.
Oferta marki Matrix obejmuje produkty do wszystkich rodzajów włosów. Bez względu na to, czy masz przetłuszczające się, zniszczone, suche czy łamliwe włosy, przy pomocy szamponów, odżywek, olejków odżywczych i innych produktów Matrix szybko przywrócisz im zdrowy i piękny wygląd. Nie trzeba chyba dodawać, że Matrix oferuje rozwiązanie także dla osób mających łupież lub łysiejących.
Osobny rozdział stanowi stylizacja. Matrix oferuje szeroką gamę różnych lakierów, past modelujących, pianek, sprejów i innych interesujących produktów, umożliwiających w warunkach domowych ułożenie nowoczesnej i pięknej fryzury. Wystarczy popuścić wodze fantazji i kreatywności.
Opracowując swoje produkty, Matrix wykorzystuje najnowocześniejszą technologię. Każdy produkt opracowano tak, aby nawet nie mając odpowiedniego doświadczenia czy wiedzy, można było osiągnąć jak najlepsze efekty. Matrix oferuje profesjonalnym fryzjerom możliwość uczestnictwa w unikalnym programie szkoleniowym. Nie zaskakuje więc fakt, że z biegiem czasu firma stała się liderem w swoim segmencie na amerykańskim rynku.
Marka Matrix na pewno zainteresuje każdego, kto chciałby wypróbować ulubione kosmetyki hollywoodzkich gwiazd, a ponadto nie tylko chętnie nosząc, ale i kreując oryginalne fryzury, szuka jakości w rozsądnej cenie.