Płyny do płukania ust dla dzieci

Płyny do płukania ust dla dzieci
Wyrzynanie zębów
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • Colgate

Płyny do płukania ust dla dzieci dla świeżego oddechu

Właściwa pielęgnacja zębów i jamy ustnej powinna zaczynać się od najmłodszych lat! Naucz swoje dzieci regularnego dbania o zęby i spraw, by codzienne szczotkowanie stało się jeszcze przyjemniejsze dzięki delikatnemu płynowi do płukania jamy ustnej dla dzieci, który ochroni zęby przed odkładaniem się płytki nazębnej i zadba o zdrowe dziąsła.

Kiedy kupić płyn do płukania jamy ustnej dla dziecka?

Płyny do płukania ust dla dzieci są kolorowe, smakowe, a niektóre nawet barwią płytkę nazębną, aby zwrócić uwagę na wszelkie niedociągnięcia w czyszczeniu! W interesujący dla dzieci sposób motywują do nauki dobrego nawyku dbania o zęby. Eksperci zalecają stosowanie płynu do płukania jamy ustnej od 6 roku życia, ale zawsze należy się upewnić, czy Twoje dziecko nie połknie płynu. Płyn do płukania ust dla dzieci nie powinien zawierać alkoholu ani mieć silnego miętowego smaku.

Kolorowa szczoteczka do zębów dla dzieci pomoże Twojemu dziecku wyćwiczyć sprawność i dobrą technikę szczotkowania, pasta do zębów dla dzieci ochroni zęby przed próchnicą, a płyn do płukania ust dla dzieci stanowi przyjemne zakończenie codziennego rytuału pielęgnacji całej jamy ustnej, w tym języka. Więcej praktycznych produktów do pielęgnacji zdrowia Twojego dziecka znajdziesz w naszej kategorii matka i dziecko.