Przejdź do głównej zawartości

Marvis

O Marvisie

Marvis – włoska marka produktów do higieny jamy ustnej. Pasty do zębów Marvis oferują bogactwo innowacyjnych smaków, które zmieniają codzienną pielęgnację jamy ustnej w wyjątkowe doświadczenie zmysłowe.

Marvis to legendarna włoska marka, założona przez hrabiego Franco Cella di Rivara w latach 50-tych. W 1996 roku Ludovico Martelli odkupił markę, przeprojektował opakowanie i ulepszył istniejącą formułę. Pasty do zębów Marvis zyskały w ten sposób nowoczesną odsłonę, pozostając jednocześnie wierne swojemu historycznemu dziedzictwu z gwarancją ekskluzywnej jakości "Made in Italy".

 

Podaruj swoim zębom najlepszą pielęgnację i zmień codzienną higienę jamy ustnej w wyjątkowo zmysłowe doświadczenie. Płyn do płukania ust Marvis Concentrated Mouthwash zaskoczy Cię niekończącym się wrażeniem świeżości. Pasta do zębów Marvis Whitening zapewni Ci olśniewająco promienny uśmiech, a szczoteczka do zębów Marvis zachwyca minimalistycznym designem.

Jeśli nie masz pewności, który smak pasty przypadnie Ci do gustu, wypróbuj jeden z oferowanych zestawów do higieny jamy ustnej i odkryj ten najlepszy dla siebie. 

cały tekst ukryć tekst