Marina de BourbonMarina de Bourbon woda perfumowana dla kobiet

Marina de Bourbon Marina de Bourbon woda perfumowana dla kobiet 100 ml
Marina de Bourbon Marina de Bourbon woda perfumowana dla kobiet 100 ml
100 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: MAR0009

Marina de Bourbon Marina de Bourbon to owocowo-kwiatowy zapach z delikatnymi akcentami drzew. Wsłuchaj się w cudowne kwiatowe tony, które delikatnie mieszają się z soczystymi owocami. Są one podkreślone ciepłą podstawą z drzewa i słodkiej wanilii. Zapach jest luksusowy i wyrazisty jak jego właścicielka. Perfumy Marina de Bourbon skrywają się w pięknym flakonie, który przypomina kwiat smakowitego owocu. Jeśli jesteś optymistyczną, figlarną osobowością kolejny z serii bardzo specyficznych i łatwo zapamiętywanych zapachów marki Marina de Bourbon na pewno sprawi Ci radość.

Na początku poczujesz ciepłe drzewne tony, które poprowadzą Cię na łono natury, a Ty będziesz mogła czerpać energię z wysokich drzew. Po chwili wstąpisz do ogrodu, w którym możesz delektować się aromatycznymi owocami, które właśnie dojrzały i można je zerwać, a także upajać zmysły wyjątkowym zapachem kwiatów. Na końcu upojne esencje wanilii zapewnią Ci poczucie subtelności i przynależności do przyrody. Zapach wytrwa na Twojej skórze przez przyjemnie długi czas.

Marina de Bourbon tworzy luksusowe, nowoczesne, pełne wdzięku perfumy, które docenią tylko prawdziwi znawcy. Wypróbuj fantastyczne owocowo-kwiatowe koktajle miłości i wrażliwości podkreślone ciepłymi tonami drzew i szlachetnych przypraw. Oferta jest naprawdę szeroka. Perfumy Marina de Bourbon nigdy nie staną się zapachem powszednim, który się znudzi. Z oryginalną kompozycją Marina de Bourbon Marina de Bourbon zawsze będziesz wyjątkowa i piękna.

Skład

Złożenie
nuty kwiatowe, wanilia, nuty owocowe, drzewo
Grupy zapachów
inne

Perfumy Marina de Bourbon | Marina de Bourbon - Jej butik w Paryżu jest szczególnie popularny wsród polityków i gwiazd showbiznesu. I nic w tym dziwnego. Marina z arystokratycznym pochodzeniem oferuje nie tylko niezwykłe i oryginalne zapachy. Flakony z nowoczesnym designem stanowią dosłownie małe dzieła sztuki. Perfumy Marina de Bourbon odnoszą się do tradycyjnego prestiżu kultury francuskiej -  królewskie motywy, takie jak korona. Popularne wśdód świadomych, pewnych siebie kobiet. Wypróbuj perfumy Marina de Bourbon z naszej oferty.