Marbert Man Pure

woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml

3×
Marbert Man Pure woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Marbert Man Pure woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Marbert Man Pure woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Marbert Man Pure woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
75 ml

Kod: MRP0119 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Marbert Man Pure
75 ml

Opis perfum Marbert Man Pure

Woda toaletowa Marbert Man Pure to doskonały, nowoczesny zapach, który doda Ci niepowtarzalnej charyzmy i ułatwi osiąganie wytyczonych celów.

  • cytrusowy zapach
  • kwiatowo-drzewny zapach
  • dla indywidualisty
  • do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje

Skład

Grupy zapachów
drzewne, szyprowe

O marce Marbert

Kosmetyczka Margarethe Sendler i lekarka Bertha Roeber w 1936 roku założyły jedną z pierwszych niemieckich firm kosmetycznych. Jej nazwa Marbert powstała z połączenia trzech pierwszych liter imion założycielek, a sama marka Marbert stała się liderem w dziedzinie kosmetologii już w powojennych Niemczech.

Prekursorskie patenty i najwyższe standardy są nierozerwalnie związane z historią tej marki. Szczególnie jeden z patentów marki Marbert jest wyjątkowy – seria produktów przeciwko starzeniu Profutura, opracowana w 1990 roku, można powiedzieć, że na nowo napisała historię kosmetologii i do dziś jest najlepiej sprzedawaną serią pielęgnacyjną tej marki.

Marbert oznacza tradycję, jakość, zaufanie i dostępność. Wszystkie produkty są konsekwentnie produkowane w Niemczech. Za sukcesami marki stoją dziesiątki lat doświadczeń, dopracowane technologiczne know-how i znajomość specyficznych właściwości skóry twarzy i ciała. Marbert dodaje urody ludziom wszystkich pokoleń. Wczoraj, dziś i jutro.

Ocena Marbert Man Pure

Dodać nową opinię

5.0
3 ocena
3
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne