Marbert Man Classic woda toaletowa dla mężczyzn

3×
Marbert Man Classic woda toaletowa dla mężczyzn
Marbert Man Classic woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml
145,50

145,50 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MRP0135 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 16.06.2021
Nasze sklepy
środa 16.06.2021

Opis Marbert Man Classic
Skład

Męska woda toaletowa Marbert Man Classic oczaruje Twoje zmysły i naładuje Cię nową energią. Wyeksponuj swoją męską stronę i zachwyć otoczenie!

  • orientalny zapach fougère
  • korzenny aromat z drzewnymi nutami
  • dla mężczyzn, których naturalnym środowiskiem jest dżungla współczesnego świata

Skład zapachu
Otwórz swoje zmysły na wyjątkową kombinację piołunu i aromatycznej lawendy, która zaskoczy Cię już w początkowych nutach zapachowych wody toaletowej Marbert Man Classic. Serce aromatu zachwyci Cię intensywnym połączeniem jałowca, rozgrzewającego cynamonu i słodkiego miodu, aby ostatecznie oczarować Cię nutą głębi, w której zamknięto cedr, paczulę i zmysłowy bursztyn.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
Grupy zapachów
orientalne

O marce Marbert

Kosmetyczka Margarethe Sendler i lekarka Bertha Roeber w 1936 roku założyły jedną z pierwszych niemieckich firm kosmetycznych. Jej nazwa Marbert powstała z połączenia trzech pierwszych liter imion założycielek, a sama marka Marbert stała się liderem w dziedzinie kosmetologii już w powojennych Niemczech.

Prekursorskie patenty i najwyższe standardy są nierozerwalnie związane z historią tej marki. Szczególnie jeden z patentów marki Marbert jest wyjątkowy – seria produktów przeciwko starzeniu Profutura, opracowana w 1990 roku, można powiedzieć, że na nowo napisała historię kosmetologii i do dziś jest najlepiej sprzedawaną serią pielęgnacyjną tej marki.

Marbert oznacza tradycję, jakość, zaufanie i dostępność. Wszystkie produkty są konsekwentnie produkowane w Niemczech. Za sukcesami marki stoją dziesiątki lat doświadczeń, dopracowane technologiczne know-how i znajomość specyficznych właściwości skóry twarzy i ciała. Marbert dodaje urody ludziom wszystkich pokoleń. Wczoraj, dziś i jutro.

Recenzje Marbert Man Classic3