MAC Cosmetics Prep + Prime Fix+ (Shimmer) mgiełka do twarzy utrwalająca makijaż dla natychmiastowego rozświetlenia

MAC Cosmetics  Prep + Prime Fix+ (Shimmer) mgiełka do twarzy utrwalająca makijaż dla natychmiastowego rozświetlenia
MAC Cosmetics  Prep + Prime Fix+ (Shimmer) mgiełka do twarzy utrwalająca makijaż dla natychmiastowego rozświetlenia
Zaoszczędź
109,00

Zaoszczędź 12%
odcień Pinklite 100 ml
95,47

95,47 / 100 ml, w tym VAT
Kod: MAC03077 | W magazynie
1
Upominek dla Ciebie
Przy każdym zamówieniu MAC Cosmetics otrzymasz od nas kosmetyczkę gratis. Przy zakupie powyżej 175 zł otrzymasz dodatkowo mini szminkę w prezencie. Wybierz z kilku wariantów dostępnych w koszyku.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Dostawa kurierem DPD
piątek 5.03.2021
Nasze sklepy
piątek 5.03.2021

Opis produktu MAC Cosmetics Prep + Prime Fix+ (Shimmer)
Właściwości

Produkt do utrwalenia makijażu MAC Cosmetics Prep + Prime Fix+ (Shimmer) jest niezastąpiony, jeśli chcesz mieć pewność, że Twój makijaż pozostanie perfekcyjny, nawet po kilku godzinach.

Właściwości:

  • długotrwałe utrwalenie makijażu
  • ogranicza rozmazywanie się i blaknięcie makijażu
  • zapewnia perfekcyjny wygląd
  • rozjaśnia skórę

Sposób użycia:
Przed użyciem dokładnie wstrząśnij, rozpyl na twarz odpowiednią ilość preparatu. Unikaj bezpośredniego kontaktu z oczami. Powtarzaj w razie potrzeby kiedykolwiek w ciągu dnia.

Właściwości

Efekt
Utrwalanie

O marce MAC Cosmetics

Profesjonalne kosmetyki kolorowe M·A·C od wielu lat wyznaczają światowe trendy zza kulis pokazów mody. Firma współpracuje z wybitnymi osobistościami ze świata sztuki, mody i popkultury, wyznając motto „All Ages, All Races, All Genders“. Dla milionów ludzi na całym świecie jest czymś więcej niż tylko kolejną marką beauty.

MAC, czyli Make-up Art Cosmetics, powstała w latach 80-tych w Toronto. Impulsem dla jej rozwoju była niedostateczna jakość produktów do makijażu w tamtym czasie. Fotograf i artysta Frank Toskan oraz właściciel salonu fryzjerskiego Frank Angelo stworzyli własną kolekcję kosmetyków kolorowych. Spełniała ona najbardziej wymagające kryteria fotografii modowej i makijażu artystycznego, stając się dla przemysłu kosmetycznego prawdziwym trzęsieniem ziemi.

Wyjątkowo szeroka oferta kosmetyków do makijażu, połączenie efektu glamour i elegancji ze swobodnym, ulicznym stylem i praktycznością, profesjonalni wizażyści zamiast sieci klasycznych sklepów i wszechobecna nuta buntu – tym właśnie wyróżniały się kosmetyki MAC, od samego początku zdobywając uznanie i podziw. Marka obecna jest w ponad 90 krajach świata, co roku wprowadza na rynek ponad 50 nowych produktów i kolekcji.

Recenzje MAC Cosmetics Prep + Prime Fix+ (Shimmer)