L’Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier

szampon do blond włosów neutralizujący żółtawe odcienie

1×
L’Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier szampon do blond włosów neutralizujący żółtawe odcienie
L’Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier szampon do blond włosów neutralizujący żółtawe odcienie
Darmowa dostawa
Blondifier Cool 300 ml
42,80

Kod: LOP10178 | Ponad 20 szt. w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 28.08.2019
Nasze sklepy
środa 28.08.2019
L’Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier
Blondifier Cool 300 ml | 42,80

Właściwości

Efekt
Neutralizacja żółtych tonów, Ochrona koloru
Rodzaj włosów
włosy blond, włosy farbowane

O marce L’Oréal Professionnel

L’Oréal Professionnel to francuska marka Premium o wieloletniej tradycji, oferująca kosmetyki do pielęgnacji włosów. Jest częścią znanej światowej firmy L’Oréal, którą w 1909 roku założył Eugène Schueller. Ten młody chemik opracował specjalną formułę do farbowania włosów, która szybko zdobyła popularność wśród paryskich fryzjerów. Dziś, już od ponad stu lat, marka pomaga swoim klientom odkryć ich indywidualną urodę i dodać pewności siebie.

Produkty L’Oréal Professionnel są opracowywane z wykorzystaniem najnowszych, innowacyjnych technologii we współpracy z najlepszymi fryzjerami.

Bogate portfolio marki obejmuje produkty do profesjonalnej pielęgnacji włosów, jakimi są farby do włosów, preparaty do stylizacji, ale także szampony, maski i inne kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel, używane przez fryzjerów i stylistów na całym świecie. Kosmetyki do włosów L’Oréal Professionnel to gwarancja, naprawdę najlepszej możliwej pielęgnacji dla Twoich włosów.

Marka jest obecna na znaczących światowych pokazach mody, kreując nowe trendy. Odkryj tajemnicę pięknych włosów, zadbaj o nie profesjonalnie z L’Oréal Professionnel.