Loreal Pro Launch Pro Longer SPLoreal Pro Launch Pro Longer SP

L'Oréal Professionnel Pro Longer

Przedstawiamy linię Serie Expert Pro Longer opracowaną przez L'Oréal Professionnel do regeneracji włosów na całej ich długości, aby z każdym dniem stawały się wyraźnie dłuższe, mocniejsze i zdrowsze. Dzięki opatentowanej technologii wypełniającej, Twoje włosy będą sprawiać wrażenie gęstszych, pełniejszych i mocniejszych, a Ty nie będziesz musiała ich skracać. Zachowaj swoją ulubioną fryzurę.

cały tekst ukryć tekst

WYBIERZ PIELĘGNACJĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH DŁUGICH WŁOSÓW

Włosy normalne i delikatne

Delikatniejsze włosy są mniej odporne na czynniki zewnętrzne i mogą być bardziej podatne na łamanie i wypadanie. Podaruj im lekką, nieobciążającą pielęgnację, aby zapewnić pełniejszy efekt.

cały tekst ukryć tekst

Włosy normalne i grube

Zapewnij swoim długim włosom wyjątkową dawkę składników odżywczych i przywróć im siłę, miękkość i naturalny blask. Ta seria pielęgnacyjna stanowi idealny wybór dla uwrażliwionych włosów.

cały tekst ukryć tekst

Linię Pro Longer wzbogacono o opatentowaną molekułę FILLER-A100, która w połączeniu z aminokwasami natychmiast regeneruje włókna włosowe, wzmacnia końcówki i chroni je przed łamliwością.
Produkty linii Pro Longer charakteryzuje nowoczesny zapach o morskich, orientalnych i kwiatowych nutach, dzięki którym pielęgnacja długich włosów zmieni się w niezwykłe doświadczenie zmysłowe.

cały tekst ukryć tekst

Masz wybrane

  • L’Oréal Professionnel
  • Serie Expert
  • Pro Longer
Filtr