Przejdź do głównej zawartości

L'Oréal Professionnel Pro Longer

#KEEPITLONGER

Przedstawiamy linię Serie Expert Pro Longer opracowaną przez L'Oréal Professionnel do regeneracji włosów na całej ich długości, aby z każdym dniem stawały się wyraźnie dłuższe, mocniejsze i zdrowsze. Dzięki opatentowanej technologii wypełniającej, Twoje włosy będą sprawiać wrażenie gęstszych, pełniejszych i mocniejszych, a Ty nie będziesz musiała ich skracać. Zachowaj swoją ulubioną fryzurę.

WYBIERZ PIELĘGNACJĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH DŁUGICH WŁOSÓW

Włosy normalne i delikatne

Delikatniejsze włosy są mniej odporne na czynniki zewnętrzne i mogą być bardziej podatne na łamanie i wypadanie. Podaruj im lekką, nieobciążającą pielęgnację, aby zapewnić pełniejszy efekt.

Włosy normalne i grube

Zapewnij swoim długim włosom wyjątkową dawkę składników odżywczych i przywróć im siłę, miękkość i naturalny blask. Ta seria pielęgnacyjna stanowi idealny wybór dla uwrażliwionych włosów.

Linię Pro Longer wzbogacono o opatentowaną molekułę FILLER-A100, która w połączeniu z aminokwasami natychmiast regeneruje włókna włosowe, wzmacnia końcówki i chroni je przed łamliwością.
Produkty linii Pro Longer charakteryzuje nowoczesny zapach o morskich, orientalnych i kwiatowych nutach, dzięki którym pielęgnacja długich włosów zmieni się w niezwykłe doświadczenie zmysłowe.