Przejdź do głównej zawartości

 Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze zrównoważone kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry twarzy oraz do makijażu. 

 

w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu *oprócz zamknięcia i barwników

 Plastik z recyklingu: opakowania PET pochodzące w 100% z recyklingu w walce z zanieczyszczeniem środowiska naturalnego przez plastik. Stosujemy tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu zużytych plastikowych butelek, tworząc nowe opakowanie, które również nadaje się do recyklingu. Zamknijmy razem obieg tworzyw sztucznych, ponieważ każdy z nas ma wpływ na środowisko: nowe opakowania Elseve nadają się w całości do recyklingu, nie zapomnij więc wrzucić ich do odpowiedniego kontenera na śmieci!

Bez plastiku

 Opakowania bez tworzyw sztucznych: w ramach walki z zanieczyszczeniem plastikiem stworzyliśmy nowy szampon w kostce z serii Botanic Therapy, którego opakowanie nie zawiera tworzyw sztucznych. Pudełko wykonano z tektury w pełni nadającej się do recyklingu, szampon doskonale się pieni i zawiera aż 95% składników pochodzenia naturalnego. Przejście na zieloną stronę nigdy nie było łatwiejsze!

99% składników pochodzenia naturalnego

 Wysoce naturalny: przełomowa innowacja wprost z naszych laboratoriów. Tusz do rzęs o składzie w 99% pochodzenia naturalnego i równie doskonałych właściwościach. Kiedy nauka czerpie z natury, jest w stanie zapewnić nam najpiękniejsze efekty bez stosowania petrochemikaliów.

Bio-certyfikat

 Certyfikat bio: nasze bio piękno zostało zaprojektowane z poszanowaniem równowagi w przyrodzie. Seria Garnier Bio szczyci się europejskim certyfikatem COSMOS ORGANIC, który gwarantuje co najmniej 95% składników pochodzenia naturalnego w składzie oraz co najmniej 20% składników organicznych w całym produkcie. Ponadto wszystkie nasze bio-produkty są wegańskie, bez żadnych dodatków i produktów pochodzenia zwierzęcego.

96% składników pochodzenia naturalnego

 Ugaś pragnienie swojej skóry i ciesz się intensywną dawką nawodnienia dzięki linii Hyaluronic Aloe, która zawiera aż 96% składników pochodzenia naturalnego. Wypróbuj całą serię do pielęgnacji skóry i ciesz się orzeźwiającym dotykiem natury.

Cruelty Free

 Zatwierdzone przez organizację Cruelty Free International: Wszystkie produkty marki Garnier na całym świecie są teraz oficjalnie zatwierdzone przez organizację Cruelty Free International w ramach programu Leaping Bunny. Program Leaping Bunny wymaga od marek szczegółowej analizy i kontroli całego łańcucha dostaw, w tym wszystkich surowców i poszczególnych składników, pod kątem testowania na zwierzętach.