L’Occitane Shea Travel Must-Have Set opakowanie podróżne (dla kobiet)

L’Occitane Shea Travel Must-Have Set opakowanie podróżne (dla kobiet)
L’Occitane Shea Travel Must-Have Set opakowanie podróżne (dla kobiet)

Kod: LOC02291 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Shea Butter Organic Certified masło shea 10 ml + Shea Butter Ultra Rich Cream krem do ciała 20 ml + Shea Butter Hand Cream krem do rąk 30 ml + Shea Butter Lip Balm balsam do ust 2 g

Opis L’Occitane Shea Travel Must-Have Set
Właściwości

Zawartość zestawu:

  • Shea Butter Organic Certified masło shea 10 ml
  • Shea Butter Ultra Rich Cream krem do ciała 20 ml
  • Shea Butter Hand Cream krem do rąk 30 ml
  • Shea Butter Lip Balm balsam do ust 2 g

Właściwości:

  • głęboko nawilża i intensywnie odżywia
  • pozostawia skórę delikatną i miękką
  • regeneruje suchą skórę
  • idealny na podróż

Sposób użycia:
Stosuj każdy z produktów z zestawu zgodnie z załączoną do niego instrukcją.

Właściwości

Typ skóry
sucha, do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
opakowanie podróżne, zestaw upominkowy
Ochrona przed słońcem
bez SPF
Substancje aktywne
masło shea

O marce L’Occitane

L'Occitane – piękno zrodzone z czaru Prowansji. L'Occitane en Provence francuska marka kosmetyków, znana głównie pod skróconą nazwą L'Occitane, jest niezwykle ceniona. Nazwa oznacza „mieszkankę Oksytanii“, czyli starożytnej prowincji, która rozpościerała się przez całą południową Francję od wschodu do zachodu. Następcą tego ważnego regionu, a jednocześnie miejscem, z którego pochodzą produkty marki L'Occitane jest magiczna Prowansja.
Historię marki datuje się na rok 1976, kiedy Olivier Baussan założył firmę, której celem było upamiętnienie i zachowanie tradycji jego rodzinnej Prowansji. Wyposażony jedynie w sprzęt do destylacji, małą ciężarówkę i dobrą znajomość roślin, w wieku 23 lat zaczął destylować olejek zapachowy z rozmarynu i sprzedawać go na lokalnych targach.
Wkrótce po tym Olivier Baussan wznowił tradycyjną sztukę produkcji mydła w Marsylii, zaczął hodować lawendę, a w trakcie swoich zagranicznych podróży, podczas których poszukiwał nowych składników i tradycyjnych metod, odkrył niezwykle odżywcze masło shea. Wkrótce założył fabrykę L'Occitane i otworzył pierwszy sklep w Volx w Prowansji.
Dzięki smykałce do interesów, pomysłowości i zapałowi założyciela firma L'Occitane en Provence szybko się rozrastała, obecnie posiada setki sklepów na całym świecie, a od 2010 roku jej akcje można kupić na giełdzie papierów wartościowych w Hong Kongu.
L'Occitane oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów kosmetycznych i zapachów stworzonych zgodnie z zasadami ziołolecznictwa i aromaterapii. Ich podstawę stanowią olejki zapachowe i naturalne składniki. Są one starannie wyselekcjonowane pod względem swojej skuteczności i zdolności do zapewnienia skórze wszystkiego, co potrzebne, aby była piękna. L'Occitane systematycznie zastępuje sztuczne substancje naturalnymi wszędzie tam, gdzie to na dzień dzisiejszy możliwe.
Wśród naturalnych składników wykorzystywanych do produkcji kosmetyków L'Occitane znajduje się na przykład kocanka, znana już od średniowiecza ze swych leczniczych właściwości i zniewalającego zapachu, mirt z Korsyki, cudowne masło shea z Burkina Faso, owoce migdałowca od hodowców z Prowansji, nawilżający i rewitalizujący dzięgiel czy aromatyczny symbol Prowansji - lawenda.
L'Occitane hojnie inwestuje w badania i innowacje, a także stara się zredukować negatywny wpływ swojej produkcji na środowisko. O tym kosmetycznym gigancie można by napisać całą książkę, ale najważniejszą informacją jest ta, że L'Occitane jest synonimem gwarantowanej jakości. Marka zakorzeniona w pachnącej lawendą Prowansji, producent kosmetyków zainspirowanych wyjątkowością i walorami niezwykłych składników z południa Francji i basenu Morza Śródziemnego. Produkty firmy L'Occitane oczarują Twoje zmysły, przyniosą chwile relaksu i odprężenia.  

Recenzje L’Occitane Shea Travel Must-Have Set