LM ParfumsUltimate Seduction Extreme Oud ekstrakt perfum unisex

LM Parfums Ultimate Seduction Extreme Oud ekstrakt perfum unisex
LM Parfums Ultimate Seduction Extreme Oud ekstrakt perfum unisex
100 ml
729,90

729,90 / 100 ml, w tym VAT
Kod: LMP00748 | 3 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 21.10.2021
Nasze sklepy
czwartek 21.10.2021

Opis LM Parfums Ultimate Seduction Extreme Oud

Czas złamać wszelkie zasady. Perfum unisex LM Parfums Ultimate Seduction Extreme Oud doskonale nadaje się dla każdego, kto lubi wyróżniać się z tłumu.

  • skórzany zapach
  • drzewny zapach
  • kwiatowy zapach
  • oryginalny zapach dla oryginalnej osobowości
  • do używania na co dzień, ale też na specjalne okazje
  • przede wszystkim na chłodne dni

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
szafran, ylang-ylang
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
skóra, egipski jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
odgłosy zwierząt, paczuli

O marce LM Parfums

Niszowe perfumy LM Parfums są tajemnicze, ekstrawaganckie i wyrafinowane. Twórcą marki jest Laurent Mazzone, który od dzieciństwa fascynował się światem zapachów. Już jako dziecko potrafił wskazać skład perfum i chętnie odkrywał nowe zapachy.
Później pozostał wierny swojej pasji, ale najpierw postanowił wejść w świat mody i otworzył kilka butików z odzieżą dla mężczyzn i kobiet. Następnie rozpoczął produkcję świec zapachowych, które szybko podbiły serca jego klientów. W końcu zdecydował się poświęcić komponowaniu zapachów i w 2011 roku na rynku pojawiły się jego pierwsze perfumy.
Luksusowe niszowe perfumy LM Parfums z jednej strony są harmonijne i wyważone, a z drugiej prowokacyjne, odważne i pomysłowe. Ich niepowtarzalny ton nie pozwoli Ci zniknąć w tłumie. Proste, czarne flakony perfum LM Parfums są wyrazem upodobania Laurenta Mazzone do czerni z uwagi na tajemniczy, ponadczasowy i mocny charakter tej barwy. Te same cechy posiadają perfumy LM Parfums, które podkreślą Twoją wyjątkowość i dodadzą Ci pewności siebie!

Recenzje LM Parfums Ultimate Seduction Extreme Oud