Przejdź do głównej zawartości
LiQuido Duo Forte zestaw (ochrona przeciw wszom)
LiQuido Duo Forte zestaw (ochrona przeciw wszom)
LiQuido Duo Forte zestaw (ochrona przeciw wszom)
LiQuido Duo Forte zestaw (ochrona przeciw wszom)
Rodzaj włosówwłosy normalne
Typ zestawuwygodne opakowanie
Typ skóry głowywszystkie rodzaje skóry głowy
Sposób podaniaDo stosowania zewnętrznego na skórę
Sposób podawaniawyrób medyczny
Alergenybez alergenów
Alergeny – zawiera śladowe ilościnie zawiera śladowych ilości alergenów

LiQuido DUO FORTE to preparat o jeszcze skuteczniejszej formule! Szampon i serum przeciw wszawicy to "podwójne uderzenie”, które gwarantuje najlepsze rezultaty. LiQuido DUO FORTE oparty jest na bazie olejów i roślinnych olejków eterycznych. Likwiduje wszy i gnidy, pozbawiając je dopływu powietrza. 

Głównym składnikiem aktywnym jest dimetikon, który blokuje otwory oddechowe wszy, prowadząc do jej uduszenia. Preparat zawiera również specjalną mieszankę naturalnych olejków eterycznych, odstraszających pasożyty. Olejki te pielęgnują także skórę głowy, dokładnie ją oczyszczając. Preparat łatwo się nakłada i jest delikatny dla dziecięcej skóry. Jest nieperfumowany i odpowiedni dla alergików.

Zalety produktu:

  • nowa, jeszcze skuteczniejsza formuła
  • działa już po 5. minutach
  • łatwa aplikacja
  • zwalczający wszy i gnidy
  • bezpieczny i łagodny dla skóry dziecka

Sposób użycia:

  • Serum: 1. Odpowiednią ilość serum wetrzyj w mokre włosy, tak żeby całe zostały zwilżone. 2. Pozostaw na włosach około 5 minut. Dla skuteczniejszego działania pozostaw na włosach dłużej (do 30 minut) pod czepkiem. 3. Następnie starannie spłucz preparat i umyj włosy zwykłym szamponem. 4. Użyj szamponu LiQuido DUO FORTE zgodnie z opisem poniżej.
  • Szampon: 1. Po zastosowaniu serum i zmyciu włosów zwykłym szamponem nanieś 10-15 ml szamponu Liquido Duo Forte na zmoczone włosy i wcieraj bezpośrednio na skórę głowy aż do spienienia. 2. Zaleca się zostawić spieniony szampon na około 5 do 10 minut, a następnie zmyć wodą. 3. Osusz włosy ręcznikiem. Pozostaw do naturalnego wyschnięcia (zwiększa to skuteczność działania) lub wysusz suszarką. 4. Użyj dołączonego grzebienia, aby usunąć martwe wszy i gnidy. 5. Aplikację obu preparatów powtórz 3 razy w ciągu 5-7 dni zgodnie z opisem.
     

LiQuidoDuo Forte wyrób medyczny zestaw (ochrona przeciw wszom)

118,00
Korzystniej o 35%
76,50

Ponad 5 szt. w magazynie | 76,50 / 1 szt., zaw. VAT | Kod: LQD0003

LiQuido Duo Forte aktywne serum ochrona przeciw wszom 1 szt. + LiQuido Duo Forte szampon oczyszczający ochrona przeciw wszom 200 ml

Produkt dostarczany jest od producenta w różnych opakowaniach. Niezależnie od opakowania jest to identyczny produkt.

1
Dostawa kurierem DHL
czwartek 29.02.2024
Nasze sklepy
czwartek 29.02.2024