Le Couvent Maison de Parfum Intérieurs Singuliers Louis Feuilee świeczka zapachowa produkt powiązany

Le Couvent Maison de Parfum Intérieurs Singuliers Louis Feuilee świeczka zapachowa  produkt powiązany
Le Couvent Maison de Parfum Intérieurs Singuliers Louis Feuilee świeczka zapachowa  produkt powiązany
190 g
161,00

84,74 / 100 g, w tym VAT
Kod: LCM03056 | Ponad 5 szt. w magazynie

Uwaga: produkty mogą posiadać poprzednie logo marki Le Couvent des Minimes

1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 15.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Le Couvent Maison de Parfum Intérieurs Singuliers Louis Feuilee
Skład

Świeczka zapachowa Le Couvent Maison de Parfum Intérieurs Singuliers Louis Feuilee napełni Twój dom wspaniałym zapachem, wytwarzając przytulną atmosferę, dzięki której zawsze będziesz się czuć znakomicie.

Właściwości:

  • drzewny zapach
  • słodki aromat
  • orientalny aromat
  • luksusowy element wyposażenia każdego pomieszczenia
  • czyste spalanie

Skład:

  • bawełniany knot
  • zawiera wosk kokosowy

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją. Świeczkę ustawiaj na powierzchniach odpornych na działanie temperatury. Nie powinny palić się dłużej niż 4 godziny. Nigdy nie pozwól, aby świeczka dopaliła się do samego końca. Nigdy nie pozostawiaj płonącej świeczki bez nadzoru i w pobliżu łatwopalnych przedmiotów. Przechowuj poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych. Zaleca się, aby świeca płonęła przynajmniej do momentu stopienia się całej górnej warstwy. Zapobiegnie to powstawaniu zagłębień w wosku.

Skład

Rodzaj zapachu do domu
drzewny
Rodzaj knota
bawełniany
Rodzaj wosku
roślinny

O marce Le Couvent Maison de Parfum

Poczuj aromat tajemnic przyrody dzięki w 100% wegańskim kosmetykom pielęgnacyjnym i ekskluzywnym zapachom, które powstają zgodnie z zasadami tradycyjnego francuskiego perfumiarstwa. Poczuj radość aromatycznej podróży z Le Couvent des Minimes.

Marka Le Couvent de Minimes powstała z inspiracji dawną historią. W 1614 roku został założony klasztor Couvent des Minimes Mane, w którym żył i studiował Louis Feullée, znany botanik króla Ludwika XIV. Zorganizował on kilka wypraw na różne kontynenty, aby nadać nazwy nowoodkrytym gatunkom roślin, które są dziś uważane za fundamenty współczesnej botaniki. Marka Le Couvent des Minimes odnosi się do właśnie tego okresu, nawiązuje do historii klasztornej botaniki i kładzie nacisk na użycie naturalnych składników.

Perfumy Le Couvent des Minimes to również wody kolońskie zawierające aż do 92% składników pochodzenia naturalnego. Ich czyste, eleganckie szklane flakony są zdobione symbolem przypominającym pieczęć szlachecką. Kosmetyki pielęgnacyjne Le Couvent des Minimes celebrują naturalne piękno i dotkną cię swoim zapachem niczym strzała Amora. Proste składy produktów zainspirowanych czystą przyrodą nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Recenzje Le Couvent Maison de Parfum Intérieurs Singuliers Louis Feuilee