Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Amantia woda kolońska unisex

Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Amantia woda kolońska unisex
Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Amantia woda kolońska unisex
100 ml
278,00

278,00 / 100 ml, w tym VAT
Kod: LCM03200 | 5 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
środa 16.06.2021
Nasze sklepy
środa 16.06.2021

Opis Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Amantia
Skład

Woda kolońska unisex Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Amantia kryje w sobie urzekającą magię arabskich nocy. Daj się ponieść czarującemu zapachowi odurzających kwiatów i przeżywaj zmysłowe uniesienia.

  • kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet i mężczyzn
  • premiera zapachu miała miejsce w 2020 roku
  • 100% wegański skład, 88% substancji pochodzenia naturalnego

Skład zapachu
Zapach otwiera się nutą cytrusów z lekkim akcentem mięty. Zaraz potem pojawia się bogaty, delikatny aromat hibiskusa i subtelnej goryczki. Aksamitnie miękkie drzewo cedrowe, leżące u podstaw tej kompozycji, będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień.

Historia zapachu
Kolekcję Colognes Botaniques Absolues można określić jako zaproszenie na spacer po najpiękniejszych ogrodach świata. W jej skład wchodzi również kompozycja Aqua Amantia, powstała pod kierunkiem dyrektora kreatywnego marki Le Couvent. Inspirację stanowiły dla niego wspomnienia ogrodów przed monumentalnym Taj Mahal i odwieczna miłość, którą wyraża kwiat hibiskusa. Kwitnie on nie tylko we wspomnianych ogrodach, ale i w wodzie Aqua Amantia, której zapachu nie można przegapić.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
żółta mandarynka, mięta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
hibiskus, goryczka
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
drzewo cedrowe
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

O marce Le Couvent Maison de Parfum

Poczuj aromat tajemnic przyrody dzięki w 100% wegańskim kosmetykom pielęgnacyjnym i ekskluzywnym zapachom, które powstają zgodnie z zasadami tradycyjnego francuskiego perfumiarstwa. Poczuj radość aromatycznej podróży z Le Couvent des Minimes.

Marka Le Couvent de Minimes powstała z inspiracji dawną historią. W 1614 roku został założony klasztor Couvent des Minimes Mane, w którym żył i studiował Louis Feullée, znany botanik króla Ludwika XIV. Zorganizował on kilka wypraw na różne kontynenty, aby nadać nazwy nowoodkrytym gatunkom roślin, które są dziś uważane za fundamenty współczesnej botaniki. Marka Le Couvent des Minimes odnosi się do właśnie tego okresu, nawiązuje do historii klasztornej botaniki i kładzie nacisk na użycie naturalnych składników.

Perfumy Le Couvent des Minimes to również wody kolońskie zawierające aż do 92% składników pochodzenia naturalnego. Ich czyste, eleganckie szklane flakony są zdobione symbolem przypominającym pieczęć szlachecką. Kosmetyki pielęgnacyjne Le Couvent des Minimes celebrują naturalne piękno i dotkną cię swoim zapachem niczym strzała Amora. Proste składy produktów zainspirowanych czystą przyrodą nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego i są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Recenzje Le Couvent Maison de Parfum Cologne Botanique Absolue Aqua Amantia