Le Chatelard 1802 Lavender from Provence

zestaw kosmetyków III.

Le Chatelard 1802 Lavender from Provence zestaw kosmetyków III.
zestaw kosmetyków III.

Kod: DLE0003 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Round French Natural Soap 100 g + 2x Dried Lavender and Lavandin 36 g

Le Chatelard 1802 Lavender from Provence
zestaw kosmetyków III.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw kosmetyków

O marce Le Chatelard 1802

Historia tej popularniej francuskiej marki jest ściśle związana z przyrodą, a sam jej początek z kwiatem o wielu niepowtarzalnych właściwościach - lawendą.
W 1802 roku firma zbierała jeszcze lawendę dziko rosnącą w górach, ale od 1805 roku zaczęła korzystać z własnych źródeł i zbierała lawendę w hurtowych ilościach ze swoich pól, aby zdołała zaspokoić stale rosnący popyt na olejki aromatyczne, tradycyjne woreczki z lawendą, a przede wszystkim na całkowicie naturalne mydła, które produkuje.
Rzemieślnicy wytwarzają naturalne mydła według tradycyjnej receptury, bez parabenów, jedynie przy użyciu naturalnych surowców i naturalnych olejków aromatycznych. Niektóre mydła wzbogacane są aloe vera, mleczkiem pszczelim lub masłem shea, które są zawsze najlepszej jakości. Mydła składają się w ponad 99 % z naturalnych składników bez konserwantów, bez zastosowania tłuszczów zwierzęcych i sztucznych barwników.
Produkty marki Le Chatelard 1802 nie są testowane na zwierzętach. Zachwyć się pięknem naturalnych mydeł z Francji, które zapewnią Twojej skórze odpowiednią pielęgnację!