Biovax

Bestsellery

Połączenie zdrowia, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji — to właśnie główny cel marki L’biotica. W ofercie można znaleźć dużo kosmetyków, które są dopasowane do wszystkich rodzajów włosów i efektywnie działają przeciw ich dolegliwościom.

Seria Biovax została zainspirowana naturą, dzięki czemu skład produktów jest komponowany z bogactw natury oraz innowacyjnych technologii. Wszystkie składniki zostały precyzyjnie dobrane, by zapewnić Twoim włosom tę najlepszą pielęgnację, by przyszły one efektowną przemianą. Są to w pełni bezpieczne produkty z maksymalnym efektem, które kryją się w estetycznych, jak i funkcjonalnych opakowaniach.

Biovax szampony i maseczki zawierają wiele składników aktywnych takich jak ekstrakt z cynamonu i miodu, biotyna, aminokwasy, proteiny jedwabiu i keratyny, olejki, jak i również bambus lub mango. Są one odpowiedzialne za nawilżenie, odżywienie, ochronę i wzmocnie Twoich włosów. Odkryj naturalne piękno i zdrowie swoich włosów, które przynoszą szampony i odżywki Biovax.