Lalique White

żel pod prysznic dla mężczyzn 150 ml

Lalique White żel pod prysznic dla mężczyzn 150 ml
żel pod prysznic dla mężczyzn 150 ml

Kod: LAL0233 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Lalique White
żel pod prysznic dla mężczyzn 150 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Lalique White

Żel pod prysznic Lalique White doskonale uzupełni zapach z tej samej serii. Dodaje świeżości i pozostawia skórę miękką i pełną zapachu, który pobudza zmysły i zwiększa pewność siebie. Dzięki temu każda kąpiel zmienia we wspaniałe przeżycie.

O marce Lalique

Nazwa Lalique kojarzy się z doskonałością biżuterii, jasnością i blaskiem kryształów. Zanim stała się marką, była nazwiskiem genialnego artysty, mistrza jubilerstwa i szklarza René-Julese Lalique’a, który włożył w nią swoją pasję i kreatywność.

Lalique otworzył pierwszy sklep z biżuterią i szklanymi wyrobami w roku 1905. Tworzył w stylu secesyjnym i art-deco, bawiąc się naturalną formą – surowcem i kształtem. Perfumiarz Fracois Coty, będący pod wrażeniem jego prac, zaoferował mu współpracę, która zaowocowała pięknymi, szklanymi flakonami.

Choć marka Lalique zawsze kojarzyła się z perfumiarstwem, pierwsze perfumy pod tą nazwą pojawiły się dopiero w 1992 roku. Zapachy Lalique niosą w sobie unikalny charakter, który łączy w sobie atrakcyjność flakonów z wyjątkową jakością użytych składników.

Ocena Lalique White

Dodać nową opinię

Ten produkt nie ma na razie opinii, bądź pierwszy!