LaliqueLes Compositions Parfumées Floral Bronze woda perfumowana unisex

Lalique Les Compositions Parfumées Floral Bronze woda perfumowana unisex
Lalique Les Compositions Parfumées Floral Bronze woda perfumowana unisex
Zaoszczędź
906,00

Zaoszczędź 53%
100 ml
424,50

W magazynie | 424,50 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LAL1123
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 20.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 20.01.2022

Wstąp do świata, gdzie metaliczny blask spaja się z aromatem kwiatów. Woda perfumowana unisex Lalique Les Compositions Parfumées Floral Bronze przekona Cię, że nawet świat metalu i flory może się idealnie uzupełniać. Niech ten wyjątkowy duet rozkwitnie na Twojej skórze.

  • świeży, kwiatowy zapach dla mężczyzn i kobiet
  • stanowi część kolekcji zapachów dedykowanych metalom szlachetnym
  • autorką zapachu jest Karine Dubreuil

Skład zapachu
Świeża kombinacja rabarbaru i słodkiej, cytrusowej bergamotki we wstępnych nutach oczaruje Twoje zmysły, jednocześnie przywołując na myśl chłód dotyku metalu. Następnie uwaga przenosi się na nuty bourbon geranium i upajająco słodkie akordy jaśminu. Ciepłe i miękkie tony bursztynu, drzewnego oud, paczuli i wetywerii zapewniają aromatyczną stabilność i długi finisz całej kompozycji.

Historia zapachu
Inspiracją dla powstania zapachu Lalique Les Compositions Parfumées Floral Bronze stał się brąz – a konkretnie jego zielona patyna, która pojawia się na tym metalu z upływem czasu. Od zieleni skojarzenia kierują się ku kwiatom – ich łodygom, liściom i pąkom. W efekcie powstaje niepowtarzalna kompozycja zapachowa, kojarząca się z wiosennymi kwiatami i szlachetnym metalem.

Pełna lista składników

ALCOHOL OXACYCLOHEXADEC-12-EN-2-ON E, (12E)- 1-(2,3,8,8-TETRAMETHYL-1,2,3,4,5,6,7,8-OCTAHYDRONAPHTHALEN-2-YL)ETHANONE 3-METHYL-5-(2,2,3-TRIMETHYLCY LOPENT-3-EN-1-YL)PENT-4-EN-2-OL TÉTRAHYDRO-2-ISOBUTYL-4-MÉTHYL PYRANNE-4 OL,MÉLANGE D'ISOMÈRES(CIS ET TRANS) GUAIENE ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE ALPHA-METHYL-1,3-BENZODIOXOL E-5-PROPIONALDEHYDE 1,3-BENZODIOXOLE-5-CARBALDEH YDE BICYCLO[3.1.1]HEPTANE,6,6-DI METHYL-2-METHYLENE 2-PROPEN-1-OL, 3-PHENYL ETHYLHEXYL SALICYLATE PHENOL,2,6-BIS(1,1-DIMETHYLETHYL)-4- METHYL- BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE 2-BUTEN-1-ONE,1-(2,6,6-TRIMETHYL-1,3-CYCLOH EXADIEN-1-YL)- 2-BUTEN-1-ONE,1-(2,6,6-TRIMETHYL-3-CYCLOHEX EN-1-Y) Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
rabarbar, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
jaśmin arabski, geranium bourbon
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wetiweria, bursztyn, paczuli, oud
Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

Nazwa Lalique kojarzy się z doskonałością biżuterii, jasnością i blaskiem kryształów. Zanim stała się marką, była nazwiskiem genialnego artysty, mistrza jubilerstwa i szklarza René-Julese Lalique’a, który włożył w nią swoją pasję i kreatywność.

Lalique otworzył pierwszy sklep z biżuterią i szklanymi wyrobami w roku 1905. Tworzył w stylu secesyjnym i art-deco, bawiąc się naturalną formą – surowcem i kształtem. Perfumiarz Fracois Coty, będący pod wrażeniem jego prac, zaoferował mu współpracę, która zaowocowała pięknymi, szklanymi flakonami.

Choć marka Lalique zawsze kojarzyła się z perfumiarstwem, pierwsze perfumy pod tą nazwą pojawiły się dopiero w 1992 roku. Zapachy Lalique niosą w sobie unikalny charakter, który łączy w sobie atrakcyjność flakonów z wyjątkową jakością użytych składników.