Skip to main content

LacostePour Femme zestaw upominkowy I. dla kobiet

2×
Lacoste Pour Femme zestaw upominkowy I. dla kobiet
Lacoste Pour Femme zestaw upominkowy I. dla kobiet
zestaw upominkowy I. dla kobiet

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: LAC03839

woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Szukasz idealnego prezentu dla Twojej drugiej połówki, siostry lub mamy? Zestaw perfum damskich Lacoste Pour Femme z pewnością sprawi radość Twoim najbliższym.

Właściwości:

  • zestaw zawiera perfumy i dodatki kosmetyczne z tej samej linii
  • kosmetyki perfumowane przedłużają trwałość zapachu
  • zestaw zapachów to pomnożona radość
  • świeży zapach, idealny na ciepłe dni

Zawartość zestawu:

  • woda perfumowana 50 ml
  • mleczko do ciała 100 ml

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Lacoste jest symbolem nieformalnej elegancji, zarówno w branży modowej, jak i w świecie perfum. Markę założył w 1933 roku znany tenisista René Lacoste, nastawiając się na początku wyłącznie na produkcję odzieży sportowej. Francuski champion chciał podczas gry czuć się wygodnie, ale jednocześnie wciąż jak gentleman. Swoboda, prostota i naturalna elegancja do dziś wyróżniają modę i zapachy Lacoste.

René Lacoste dał marce nie tylko swoje nazwisko, ale także znany symbol - zielonego krokodyla. Został zainspirowany przezwiskiem „Aligator", jakie nadali tenisiście amerykańscy dziennikarze, gdy kapitan drużyny w czasie Pucharu Davisa obiecał mu za wygrany pojedynek walizkę ze skóry krokodyla.

Pierwsze perfumy Lacoste zostały zaprezentowane w 1984 roku. Potem pojawiły się kolejne serie zapachów dla mężczyzn i kobiet, inspirowane w większości przez różne sporty. Damskie i męskie perfumy Lacoste są symbolem swobodnej elegancji już od kilkudziesięciu lat, plasując się wśród najsłynniejszych współczesnych marek modowych.