LacalutJunior pasta do zębów w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe

Lacalut Junior pasta do zębów w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe
Lacalut Junior pasta do zębów w okresie wymiany zębów mlecznych na stałe
Darmowa dostawa
50 ml
10,50

W magazynie | 21,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LCL0158
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Właściwości:

  • chroni dziąsła
  • przyjemnie smakuje

Pełna lista składników

AQUA, HYDRATED SILICA, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, POLOXAMER 188, PROPYLENE GLYCOL, SILICA, HYDROXYETHYLCELLULOSE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, OLAFLUR, AROMA, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM SACCHARIN, SODIUM CHLORIDE, METHYLPARABEN, GLYCERIN, PROPYLPARABEN, SODIUM BENZOATE, LIMONENE. Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Kosmetyki Lacalut |Lacalut – kompletna pielęgnacja jamy ustnej. Lacalut oferuje produkty do kompleksowej pielęgnacji jamy ustnej, które zostały stworzone w celu ochrony przed częstymi problemami zdrowotnymi, jakimi są parodontoza i krwawienie dziąseł. Produkty tej marki dopełniają się wzajemnie i tworzą kompletny system ochrony zębów i dziąseł.
Marka Lacalut istnieje na polskim rynku już od kilkunastu lat, oferując kilka linii past do zębów dla dzieci i dorosłych, szczoteczki do zębów, płyny do płukania jamy ustnej oraz produkty dp pielęgnacji protez. Poszczególne serie koncentrują się na konkretnych problemach, jak na przykład delikatne wybielanie, wrażliwość zębów czy nieświeży oddech.
Duży sukces dzięki swej efektywności odniosła linia Lacalut aktiv. Ten kompleksowy system ochrony zębów przed stanami zapalnymi, krwawieniem dziąseł i paradontozą, stworzony na renomowanym uniwersytecie we Freiburgu, obejmuje pastę do zębów, płyn do płukania jamy ustnej i specjalną szczoteczkę do zębów.
Zespół specjalistów, który pracuje dla marki Lacalut, promuje zdrowy styl życia i apeluje do ludzi, by nie bagatelizowali kwestii właściwej pielęgnacji zębów i całej jamy ustnej. Ze względu na to, że nawyki higieniczne wyrabiamy sobie w dzieciństwie, to właśnie na tę grupę wiekową Lacalut kładzie spory nacisk. W tym celu stworzyła dla dzieci specjalny program prewencji próchnicy, który obejmuje szczoteczki i pasty do zębów dostosowane do wieku dziecka.
Próchnica i zapalenie dziąseł należą w obecnych czasach do najczęstszych chorób jamy ustnej. Ci, którzy są świadomi, że zdrowie całego ciała zaczyna się w jamie ustnej, wybierają Lacalut.