Skip to main content

Laboratorio OlfattivoBaliflora woda perfumowana unisex

Laboratorio Olfattivo Baliflora woda perfumowana unisex
Laboratorio Olfattivo Baliflora woda perfumowana unisex
100 ml
620,00

4 w magazynie | 620,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: LAO00639
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
już jutro sobota 29.01.2022

Nowy dzień to nowa szansa, aby sprostać wyzwaniom. Woda perfumowana unisex Laboratorio Olfattivo Baliflora odświeży Twój umysł, byś mógł podążać za swoim instynktem. Wyruszaj w nową przygodę każdego dnia!

  • zapach kwiatowy
  • zapach cytrusowy
  • unisex – dla kobiet i mężczyzn
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
piżmo, geranium, lotos, lilia, jaśmin, kwiat pomarańczy, plumeria, mandarynka
Grupy zapachów
cytrusowe, kwiatowe

Perfumy Laboratorio Olfattivo | Laboratorio Olfattivo – zapachy kreatywnie wyrażające emocje. Laboratorio Olfattivo to nowa, włoska marka perfum niszowych, która w pełni poświęciła się rzemiosłu perfumiarskiemu. Każda z kompozycji tej niezwykle kreatywnej firmy perfumiarskiej ma swą własną historię. Marka Laboratorio Olfattivo powstała w Rzymie w 2010 r. za sprawą połączenia sił doświadczonych artystów i przedsiębiorców dzielących z nimi miłosć do perfum. Na podstawie doświadczenia zyskanego w trakcie długoletniej działalności w przemyśle perfumiarskim, wyznaczyli sobie ambitny cel ożywienia tego sektora unikalnymi i wyrafinowanymi kreacjami z dużym naciskiem na najlepszą jakość.
Twórcy innowacyjnej kolekcji perfum Laboratorio Olfattivo mogą się pochwalić korzystaniem z badań oraz z prawdziwej sztuki w perfumiarstwie. Ich atelier jest w nieustannym bałaganie twórczym, gdzie perfumiarze tworzą zupełnie swobodnie, bez ograniczania ich kreatywności. Perfumy Laboratorio Olfattivo powstaja w magicznym otoczeniu, gdzie spotykają się pomysły, wizje i starania o stworzenie najlepszego z możliwych zapachu. Z ich wspólnej, kreatywnej burzy mózgów i marzeń powstają unikatowe, luksusowe perfumy.
Wszystkie perfumy Laboratorio Olfattivo, powstałe w atmosferze kreatywności, mają jedną współną cechę. Ewokują elegancją i wyjątkowością, czyli dwoma głównymi cechami świadczącymi o prawsziwej sztuce perfumiarstwa. Oferowane są w koncentracji Eau de Parfum, ponieważ to wodę perfumowaną przedstawiciele Laboratorio Olfattivo uważają za idealną formę dla najlepszej jakości kompozycji i doskonalych esencji.
Przy powstawaniu wszystkich perfum Laboratorio Olfattivo, które można nazwać „doświadczeniami emocjonalnymi“ powstałymi pod wpływem zapachu, biorą udział najbardziej renomowani włoscy i światowi perfumiarze, jak Enrico Buccella, Marie Duchene, Pierre Guillaume, David Maruitte, Cecile Zarokian i Rosine Courage. Ich unikatowe, kreatywne dzieła prezentowane są w gładkich, ergonomicznych flakonach o prostych, surowych liniach.
Laboratorio Olfattivo – unikatowe, luksusowe perfumy powstałe z nieograniczonej kreatywności.