label.mComplete pasta matująca modelujący

label.m Complete pasta matująca modelujący
label.m Complete pasta matująca modelujący
120 ml

  • label.m Complete pasta matująca modelujący
  • label.m Complete pasta matująca modelująca
Kod: LBM1589 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis label.m Complete
Właściwości

Nadaj swojej fryzurze awangardowej, matowej tekstury. Pasta matująca modelująca label.m Complete zapewni Ci delikatne utrwalenie, a dzięki specjalnemu kompleksowi Enviroshield Complex ochroni Twoje włosy przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Właściwości:

  • delikatnie utrwala fryzurę
  • pozostawia matowe wykończenie na włosach
  • pozwala stworzyć awangardową fryzurę
  • ma działanie detoksykujące i ochronne
  • zabezpiecza włosy przed działaniem słońca
  • oficjalny kosmetyk do stylizacji London Fashion Week

Skład:

  • minerały malachitu, rodochrozytu, ozokerytu – detoksykują i chronią włosy
  • Enviroshield Complex – kompleks chroniący włosy przed promieniami UV

Sposób użycia:
Wetrzyj pastę label.m Matte Paste w suche lub mokre włosy i nadaj im wymarzony kształt.

Wskazówka Notino:
Chcesz nadać jeszcze większej objętości swojej fryzurze? Wypróbuj także puder do włosów dodający objętości od nasady z serii label.m Complete.

Właściwości

Efekt
Jakość i tekstura, Utrwalanie, objętość włosów
Długość włosów
krótkie włosy
Stopień utrwalenia
średnie utrwalenie

O marce label.m

Kosmetyki  label.m | Label.m – kreatywne podejście dla doskonałych włosów. Kosmetyki do włosów label.m to ceniona, modna marka, której produkty tworzą profesjonalni styliści pod okiem dynamicznego zespołu artystycznego złożonego z osobistości z całego świata. Słynnym zespołem kierują Toni Mascolo i Sacha Mascolo-Tarbuck.
Marka label.m uznała, że jej misją jest inspirowanie i wspieranie kreatyności oraz indywidualności profesjonalnych stylistów oraz wszystkich swoich klientów na całym świecie. Powstła w Londynie w 2005 r. z pasji do kreatywności i rzemiosła fryzjerskiego.
Lata doświadczenia w tworzeniu produktów w połączeniu z wizjonarstwem legendarnego już dziś zespołu (TONI&GUY) są siłą napędową do tworzenia coraz to nowych technik i innowacji odzwierciedlających najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji wlosów.
W tworzeniu wszystkich produktów label.m brali udział zarówno profesjonalni fryzjerzy, jak i klienci z całego świata, dzięki czemu marka spełnia nie tylko surowe wymagania odnośnie jakości produktów kosmetycznych, ale także odpowiada na potrzeby klientów. Wszystkie produkty są testowane w praktyce, dlatego label.m może zagwarantować ich 100% skuteczność. Filozofią marki jest oferowanie bezpiecznych dla zdrowia i wysokiej jakości kosmetyków do włosów, co jest jednym z powodów, dla których od lat marka należy do czołówki w swej branży.
Oferta label.m obejmuje ogromną ilość produktów do profesjonalnej i domowej pielęgnacji włosów. Składniki stosowane w kosmetykach pozyskiwane są z naturalnych ekstraktów przetwarzanych w niskich temperaturach, co daje gwarancję wysokiej jakości, która ma odzwierciedlenie w zdrowym wyglądzie włosów i skóry glowy.
Label.m to znana na całym świecie marka dyktująca trendy we fryzjerstwie. Jej produkty nie są testowane na zwierzętach i mogą się pochwalić certyfikatem Fair Trade. Jej produkty odzwierciedlają dobry stosunek jakości do ceny.
Label.m. Ponieważ twoje włosy zasługują na to, co najlepsze!

Recenzje label.m Complete