La Roche-PosayEffaclar DUO (+) zestaw kosmetyków IX.

La Roche-Posay Effaclar DUO (+) zestaw kosmetyków IX.
La Roche-Posay Effaclar DUO (+) zestaw kosmetyków IX.
zestaw kosmetyków IX.

Kod: LRP2060 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Zestaw zawiera: Duo (+) Corrective Unclogging Care Anti-Imperfections Anti-Marks 15 ml + Purifying Foam Gel For Oily Sensitive Skin 50 ml

Właściwości

Rodzaj skóry
wrażliwa, tłusta, z problemami
Efekt
przeciw trądzikowi
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce La Roche-Posay

Francuska marka dermokosmetyków La Roche-Posay jest znana ze swojej intensywnej współpracy z dermatologami oraz z ambicji niesienia pomocy ludziom o wrażliwej skórze. Dlatego preparaty La Roche-Posay mają minimalistyczny skład i są wytwarzane w ściśle przestrzeganym procesie produkcji.

Serie preparatów La Roche-Posay są dostosowane do specyficznych wymogów wszystkich typów wrażliwej skóry i oferują rozwiązania osobom, które borykają się z wrażliwą, reaktywną, atopową skórą lub ze skłonnością do trądziku. Niezbędną podstawę każdego preparatu stanowi Woda termalna z La Roche-Posay, która ma właściwości przeciwutleniające i terapeutyczne, przynosząc natychmiastowe ukojenie wrażliwej i podrażnionej skórze.

Jakość dermokosmetyków La Roche-Posay potwierdzają nie tylko udokumentowane wyniki badań klinicznych, ale też liczne rekomendacje czołowych dermatologów.

Recenzje La Roche-Posay Effaclar DUO (+)