Pielęgnacja brody

Masz wybrane
  • Promocja
Filtr
Przedział cenowy

-

Promocje i prezenty
Ocena
  •   2

Wszystko czego potrzebujesz dla swojej brody

Dbaj o swoją brodę z miłością i wypróbuj wysokiej jakości kosmetyki do zarostu z oferty notino.pl! Broda jest znów w modzie, a starannie przystrzyżony i wypielęgnowany zarost jest wizytówką każdego porządnego mężczyzny.

Pielęgnacja brody obejmuje mycie, strzyżenie, odżywianie, szczotkowanie i stylizację. Aby oczyścić zarost z kurzu i innych zabrudzeń, proponujemy specjalne mydła i szampony do brody. Po umyciu broda zasługuje na porządną dawkę środków odżywczych, do czego służą balsamy i olejki do zarostu. Po ich użyciu broda będzie miękka i nawilżona. Właściwą długość zarostu utrzymasz przy pomocy elektrycznego trymera. A do stylizacji użyj szczotki i wosku do brody.

Dla prawdziwych koneserów mamy specjalne zestawy do zarostu, które będą idealnym prezentem dla każdego brodacza. Wybierz coś dla siebie z naszej bogatej oferty kosmetyków do pielęgnacji zarostu renomowanych marek DANDY, Zew, The Bluebeards Revenge, Captain Fawcett i wielu innych! U nas znajdziesz wyłącznie najlepsze produkty do zarostu.