Specjalne rabaty kosmetyków

Produkty z tej oferty posiadają niewielkie mankamenty, które nie pozwalają na sprzedaż towaru jako pełnowartościowego. Chodzi o produkty, których opakowanie foliowe zostało naruszone( na potrzebę fotografii, uszkodzone opakowanie zewnętrzne podczas dostawy), posiadają niewielkie wizualne ubytki, które nie mają żadnego wpływu na jakość. Część produktów posiada niepełną zawartość deklarowanej objętości, ta informacja znajduje się  zawsze przy każdym produkcie.

W szczegółowym opisie każdego zapachu znajdziesz informację o dokładnym stanie produktu. Produkty posiadają gwarancję, jednak gwarancja ta nie obejmuje wad, które wymieniono w opisie.

cały tekst ukryć tekst

12 3 6

 • Garnier Ambre Solaire Golden Protectolejek do opalania SPF 30 150 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: GAR05219

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Garnier Ambre Solaire Golden Protect jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBpreparat jest wodoodpornyłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuodżywia i pielęgnuje skóręintensyfikuje i wydłuża opaleniznęSposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. Powtarzaj w zależności od potrzeb, przede wszystkim po kąpieli, wytarciu ciała ręcznikiem lub przy nadmiernym poceniu.

  24,57 
  Rabat: 2,73 

 • Eucerin Sun Photoaging ControlCC krem do opalania SPF 50+ odcień Medium 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC03453

  Więcej informacji...

  Preparat zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBmaskuje niedoskonałości ceryzapobiega nierównomiernej pigmentacji skóry twarzypreparat jest niekomedogeniczny (nie blokuje porów)Sposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu.

  54,25 
  Rabat: 6,03 

 • Sisley Sunwodoodporny krem do opalania twarzy SPF 30 60 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: SIS03014

  Więcej informacji...

  Preparat Sisley Sun zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVszybko się wchłaniamożna używać na twarz i ciałoSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu.

  566,10 
  Rabat: 62,90 

 • Eucerin Sun Sensitive Protectkrem ochronny do twarzy SPF 50+ 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC03204

  Więcej informacji...

  Preparat Eucerin Sun Sensitive Protect zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBintensywnie nawilżapreparat jest wodoodpornySkład:bez środków perfumującychSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu.

  47,97 
  Rabat: 5,33 

 • Clinique After Sunbalsam regenerujący po opalaniu 150 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: CLK04512

  Więcej informacji...

  Preparat po opalaniu Clinique After Sun zapewni zmęczonej słońcem skórze potrzebną regenerację i ukojenie.Właściwości:głęboko odżywia skórępielęgnuje i regenerujeintensywnie nawilżapozostawia skórę aksamitnie miękką w dotykumożna używać na twarz i ciałołagodzi skórę po opalaniuSposób użycia:Po pobycie na słońcu nanieś równomiernie na czystą skórę całego ciała. Pozostaw do wchłonięcia, nie wycieraj.

  90,90 
  Rabat: 10,10 

 • Lancaster Sun Beautymleczko do opalania SPF 30 175 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: LAN01248

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Lancaster Sun Beauty jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVprzyspiesza naturalny proces opalaniałatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuSposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. Powtarzaj w zależności od potrzeb, przede wszystkim po kąpieli, wytarciu ciała ręcznikiem lub przy nadmiernym poceniu.

  77,76 
  Rabat: 8,64 

 • Piz Buin Tan & Protectolejek ochronny przyspieszający opalanie SPF 15 150 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: PZB02028

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Piz Buin Tan & Protect jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuprzyspiesza naturalny proces opalaniaintensyfikuje i wydłuża opaleniznęSposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała.

  60,84 
  Rabat: 6,76 

 • Institut Esthederm Bronz Impulseemulsja w sprayu do twarzy i ciała nadająca szybką i trwałą opaleniznę 150 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: ESD00591

  Więcej informacji...

  Preparat Institut Esthederm Bronz Impulse zapewni jeszcze piękniejszą opaleniznę.Właściwości:przygotowuje skórę do pobytu na słońcuwspomaga zdrową opaleniznęprzyspiesza naturalny proces opalaniaSposób użycia:Nanieś przed pobytem na słońcu i dokładnie rozsmaruj.

  176,40 
  Rabat: 19,60 

 • Institut Esthederm Sun Careolejek do opalania do ciała i włosów ze średnią ochroną UV 150 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: ESD00675

  Więcej informacji...

  Preparat Institut Esthederm Sun Care zapewni jeszcze piękniejszą opaleniznę.Właściwości:przygotowuje skórę do pobytu na słońcuzapewnia włosom niewidoczną ochronę przed słońcemwspomaga zdrową opaleniznęzapewnia skórze potrzebne nawilżenie

  169,29 
  Rabat: 18,81 

 • AirStocking Premier Silkrajstopy tonujące w spayu odcień Natural 120 g

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: AIS00118

  Więcej informacji...

  Pończochy w sprayu AirStocking Premier Silk łatwo i szybko wytworzą doskonały efekt perfekcyjnych nóg.Właściwości:nadaje jednolity koloryt skórzepreparat jest wodoodpornyujednolica odcień nógnawilża i wzmacniaSposób użycia:Pojemniczek przed użyciem dokładnie wstrząśnij i spryskaj całe nogi z dostatecznej odległości. Pozostaw do wyschnięcia. Nanoś tylko na czystą, suchą i wydepilowaną skórę. Po aplikacji dokładnie umyj ręce.

  120,60 
  Rabat: 13,40 

 • Eucerin Sun After Sunregeneracyjny żel po opalaniu dla skóry z alergią na słońce 150 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC03206

  Więcej informacji...

  Preparat po opalaniu Eucerin Sun After Sun zapewni zmęczonej słońcem skórze potrzebną regenerację i ukojenie.Właściwości:łagodzi skórę po opalaniuma efekt chłodzącyodbudowuje barierę ochronną skórySposób użycia:Po pobycie na słońcu nanieś równomiernie na czystą skórę całego ciała. Pozostaw do wchłonięcia, nie wycieraj.

  40,41 
  Rabat: 4,49 

 • Vita Liberata Rapidpianka samoopalająca dający natychmiastowy efekt Light -> Dark 100 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: VTL02001

  Więcej informacji...

  Pianka samoopalająca o natychmiastowym efekcie Vita Liberata Rapid umożliwi Ci szybkie uzyskanie takiego odcienia opalenizny, o jakim marzysz. Już po 1 godzinie Twoja skóra zyskuje lekko opalony wygląd, po 2 godzinach - średni odcień, by po 3 godzinach olśniewać intensywną opalenizną. Właściwości: nadaje skórze pożądany odcień opalenizny intensywnie nawilża skórę szybkoschnący Skład: technologia „choose your shade“ – pozwala dostosować intensywność opalenizny Moisture Locking – nawilża skórę nawet do 72 godzin technologia Flash Dry™ – zapewnia szybkoschnący efekt bez substancji zapachowych i alkoholu Jak stosować:Stosuj na czystą i złuszczoną skórę. Przy pomocy rękawicy do aplikacji okrężnymi ruchami równomiernie rozprowadź produkt. Pozostaw na 1-3 godziny, do uzyskania pożądanej intensywności opalenizny. Nie stosuj kosmetyków nawilżających przed aplikacją.

  125,10 
  Rabat: 13,90 

 • Piz Buin Mountainkrem do opalania SPF 15 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: PZB01975

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Piz Buin Mountain jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBłatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmupreparat jest wodoodpornyzapewnia skórze potrzebne nawilżenieodżywia i pielęgnuje skóręSposób użycia:Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. Aby podtrzymać ochronę, powtarzaj aplikację, szczególnie przy poceniu, kąpieli lub wycieraniu ciała ręcznikiem.

  37,71 
  Rabat: 4,19 

 • RoC Soleil Protectochronny fluid przeciwzmarszczkowy SPF 50+ 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: ROO01913

  Więcej informacji...

  Preparat RoC Soleil Protect zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemchroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBzapobiega nierównomiernej pigmentacji skóry twarzyintensywnie nawilżaSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem. Nie wystawiaj małych dzieci na bezpośrednie działanie słońca.

  77,31 
  Rabat: 8,59 

 • RoC Soleil ProtectPłyn ochronny do skóry bardzo wrażliwej SPF 50 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: ROO01917

  Więcej informacji...

  Preparat RoC Soleil Protect zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBchroni skórę twarzy przed przedwczesnym starzeniemszybko się wchłaniaSkład:preparat jest hipoalergicznybez środków perfumującychSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem. Stosuj dostateczną ilość preparatów ochronnych. Nie wystawiaj małych dzieci na bezpośrednie działanie słońca.

  72,81 
  Rabat: 8,09 

 • Institut Esthederm Adaptasun Sensitiveochronne mleczko do opalania ze średnią ochroną UV 200 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: ESD00519

  Więcej informacji...

  Preparat Institut Esthederm Adaptasun Sensitive zapewni jeszcze piękniejszą opaleniznę.Właściwości:przygotowuje skórę do pobytu na słońcuwspomaga zdrową opaleniznęprzyspiesza naturalny proces opalaniaSposób użycia:Przed użyciem wstrząśnij. Nanieś przed pobytem na słońcu i dokładnie rozsmaruj.

  193,59 
  Rabat: 21,51 

 • Eucerin Sunkremowy żel ochronny do twarzy SPF 30 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC03250

  Więcej informacji...

  Preparat zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVszybko się wchłanianadaje skórze twarzy miękkości i delikatnościSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu.

  46,71 
  Rabat: 5,19 

 • Naif Baby & Kidschłodzący żel po opalaniu dla dzieci 100 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: NFI02058

  Więcej informacji...

  Preparat zapewnia doskonałą pielęgnację skóry dziecka po pobycie na słońcu.Właściwości:ma efekt chłodzącynatychmiast łagodzi skóręprzynosi skórze dziecka odświeżenie i ulgęSkład:preparat jest hipoalergicznySposób użycia:Po opalaniu nanieś dostateczną ilość na czystą skórę. Delikatnie rozsmaruj i pozostaw do wchłonięcia.

  41,76 
  Rabat: 4,64 

 • Dermacol Sun Water Resistantwodoodporny, tonujący fluid do twarzy SPF 50 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: DER04076

  Więcej informacji...

  Preparat Dermacol Sun Water Resistant zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę twarzy przed uszkodzeniem przez promieniowanie UVintensywnie nawilżapreparat jest wodoodpornymaskuje niedoskonałości cerySposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem.

  42,30 
  Rabat: 4,70 

 • Eucerin Sun Sensitive Protecttransparetna mgiełka do opalania SPF 50 200 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: EUC03445

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania Eucerin Sun Sensitive Protect jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBprzyspiesza naturalny proces opalaniaodżywia i pielęgnuje skórępreparat jest wodoodpornySposób użycia:Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Rozpyl cienką warstwę na skórze całego ciała przed wyjściem na słońce.

  67,41 
  Rabat: 7,49 

 • Garnier Ambre Solairespray orzeźwiający i nawilżający po opalaniu 200 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: GAR05432

  Więcej informacji...

  Preparat po opalaniu Garnier Ambre Solaire zapewni zmęczonej słońcem skórze potrzebną regenerację i ukojenie.Właściwości:głęboko odżywia skórępielęgnuje i regenerujeintensywnie nawilżamożna używać na twarz i ciałołagodzi skórę po opalaniuSposób użycia:Przed użyciem preparat dokładnie wstrząśnij. Po pobycie na słońcu nanieś równomiernie na czystą skórę całego ciała. Pozostaw do wchłonięcia, nie wycieraj.

  23,58 
  Rabat: 2,62 

 • Piz Buin Allergykrem do opalania do twarzy SPF 30 50 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: PZB01966

  Więcej informacji...

  Preparat Piz Buin Allergy zapewni niezawodną ochronę twarzy przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBpreparat jest wodoodpornyszybko się wchłanianadaje skórze twarzy miękkości i delikatnościintensywnie nawilżaSposób użycia:Nanieś na czystą skórę twarzy przed pobytem na słońcu. Powtarzaj w razie potrzeby, przede wszystkim po kąpieli, w przypadku pocenia i wytarcia twarzy ręcznikiem. Stosuj dostateczną ilość preparatów ochronnych.

  39,87 
  Rabat: 4,43 

 • RoC Soleil Protectnawilżające mleczko ochronne w sprayu SPF 50+ 200 ml

  Rozpakowane Zawartość : 98 % Kod: ROO01902

  Więcej informacji...

  Ochronny preparat do opalania RoC Soleil Protect jest niezbędnym produktem do pielęgnacji skóry podczas pobytu na słońcu.Właściwości:chroni skórę przed promieniowaniem UVA i UVBpreparat jest wodoodpornydziała profilaktycznie przeciwko starzeniu się skóryzapewnia skórze potrzebne nawilżeniełatwo się rozprowadza i nie pozostawia tłustego filmuSposób użycia:Przed użyciem dobrze wstrząśnij. Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała. Powtarzaj w zależności od potrzeb, przede wszystkim po kąpieli, wytarciu ciała ręcznikiem lub przy nadmiernym poceniu. Nie pozostawaj zbyt długo na słońcu, nawet wtedy, gdy używasz środków do ochrony przeciwko promieniowaniu słonecznemu. Nie wystawiaj małych dzieci na bezpośrednie działanie słońca. Środki ochronne stosuj w dostatecznej ilości i w razie potrzeby powtarzaj aplikację.

  82,37 
  Rabat: 14,53 

 • Bioderma Photoderm Kidkrem ochronny dla dzieci SPF 50+ 100 ml

  Uszkodzone opakowanie Zawartość : 100 % Kod: BIR03160

  Więcej informacji...

  Preparat do opalania Bioderma Photoderm Kid służy jako doskonała ochrona skóry dziecka przed promieniowaniem słonecznym.Właściwości:zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem UVA/UVBzmniejsza ryzyko wystąpienia alergii słonecznychprodukt jest niekomedogeniczny (nie blokuje porów)preparat jest wodoodpornySkład:preparat jest hipoalergicznySposób użycia:Przed pobytem na słońcu nanieś dostateczną ilość na skórę całego ciała.

  32,67 
  Rabat: 3,63 

12 3 4 5 6 Zobacz więcej