Makijaż

Makijaż
Brwi
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Oczy
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Palety
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Zestawy kosmetyków
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • NYX Professional Makeup

Dlaczego warto kupić zarówno szczoteczkę, jak i pędzelek do brwi?

Czy po naniesieniu podkładu od razu przechodzisz do stylizacji brwi? Nic dziwnego. Brwi mają zasadnicze znaczenie dla ogólnego wyglądu twarzy, dlatego w domu (lub w podróży) nigdy nie powinno zabraknąć poręcznych szczoteczek do brwi i pędzli do brwi.

Rozczesywanie brwi

  • Spiralna szczoteczka do brwi posłuży Ci podwójnie. Spiralne włosie lub klasyczna szczoteczka w jednym narzędziu przede wszystkim ułatwi Ci wymodelowanie brwi do pożądanego kształtu. Ponownie możesz ją wykorzystać do naniesienia cienia, pomady lub kredki do brwi. Uzyskasz w ten sposób efekt lekkiego roztarcia i naturalny wygląd. Szczoteczkę do brwi w kształcie spirali można również wyginać pod dogodnym kątem dzięki drucikowi umieszczonemu w jej środku.

Wskazówka: Aby uzyskać modny efekt krzaczastych brwi, przeczesz włoski ku górze, w kierunku skroni, a następnie utrwal.

Wskazówka 2: Wykorzystaj spiralę jako szczoteczkę do rzęs – idealnie nadaje się do rozczesania rzęs przed nałożeniem tuszu.

  • Grzebyk do brwi jest szczególnie przydatny do wymodelowania doskonałych łuków. Dodatkowo można go wykorzystać przy makijażu rzęs. Z łatwością usunie nadmiar produktu i sprawi, że rzęsy będą pięknie rozdzielone.

Koloryzacja brwi

  • Szczoteczka do brwi służy do aplikacji cienia, żelu pigmentowego lub pomady do brwi. Ten płaski pędzelek o ściętej końcówce jest idealny do precyzyjnej aplikacji na niewielkiej powierzchni brwi lub do nakreślenia pojedynczych włosków. Mini pędzelek do brwi stanowi częsty element palet do brwi, które cieszą się dużą popularnością wśród klientek.

Wszystko w jednym

Chcesz zaoszczędzić miejsce w swojej kosmetyczce? Praktycznym rozwiązaniem jest wybór szczoteczki do brwi i pędzelka do brwi 2 w 1. Dzięki niemu wykonasz kompleksowe wymodelowanie brwi za pomocą jednego narzędzia. Jeśli marzysz o naprawdę perfekcyjnym kształcie, wybierz szczoteczkę do brwi z szablonami. Dzięki nim możesz stworzyć profesjonalny efekt symetrycznych brwi.

Kiedy wybierzesz już dla siebie odpowiedni pędzel do brwi lub szczoteczkę, będą Ci służyć przez wiele lat. Wystarczy, je regularnie oczyszczać. Droga do wymarzonej stylizacji brwi zaczyna się od szczoteczki i pędzelka. Wybierz produkt odpowiadający Twoim potrzebom!