Lampa do paznokci

Lampa do paznokci
Masz wybrane
  • NeoNail
Filtr

Jak wybrać odpowiednią lampę do paznokci?

Lampa UV LED do paznokci stanowi niezbędne narzędzie w każdym profesjonalnym i domowym studiu paznokcia. Lampa do paznokci utwardza lakiery do paznokci i przedłuża trwałość paznokci żelowych. Jeśli marzysz o perfekcyjnym manicure lub pedicure, które utrzymują się dłużej niż kilka dni, sięgnij po lampę do hybryd lub lampę do paznokci żelowych.

Przy wyborze nowej lampy LED lub UV do paznokci ważną rolę odgrywa nie tylko jej rodzaj i wydajność, ale również inne właściwości i funkcje urządzenia, design, a także oczywiście cena. Jaką więc lampę najlepiej wybrać do paznokci żelowych?

Lampa UV czy LED?

  • Lampa UV do paznokci składa się z 4-5 świetlówek, które utwardzają lakier do paznokci. To tańsza wersja lampy, która wymaga częstej wymiany elementów świetlnych.
  • Lampa LED do paznokci wykorzystuje zazwyczaj 12-18 diod, których nie trzeba wymieniać tak często jak świetlówek w lampie UV. Ponadto żelowy lakier do paznokci utwardza się w nich w krótszym czasie.
  • Podwójna lampa do paznokci UV/LED łączy w sobie zalety obu lamp. Wyposażona zarówno w świetlówki, jak i diody LED z łatwością utwardza wszystkie lakiery żelowe przeznaczone do stosowania w lampach UV, by wymodelować paznokcie, przy okazji zużywając mniej energii. Ponadto emitowane przez diody białe światło nie męczy wzroku.

Lampy do paznokci z podziałem według mocy

Większa moc oznacza szybsze utwardzenie lakieru. Jeśli więc zależy Ci na czasie, wybierz lampę do paznokci UV lub LED o mocy 48 W. Na rynku dostępne są również lampy o mocy 9 W, które wymagają dłuższego czasu utwardzania lub lampy 36 W, które zapewniają optymalny czas i skuteczne utwardzenie żelowych lakierów do paznokci.

Funkcje lamp do paznokci UV / LED, które na pewno się sprawdzą

Niektóre funkcje i właściwości lamp do paznokci sprawią, że cały proces utwardzania lakierów żelowych będzie zarówno szybszy, jak i przyjemniejszy. Na co warto zwracać uwagę przy wyborze urządzenia?

  • wymienne diody, świetlówki UV i zdejmowany spód lampy,
  • tunelowa zabudowa lampy, która lepiej odbija światło wewnątrz, co wpływa na równomierne utwardzenie paznokci,
  • funkcja oświetlenia ciągłego, która przyspiesza cały proces,
  • automatyczne wyłączanie.

Wybieraj spośród najlepszych lamp do lakierów żelowych lub zestawów do paznokci żelowych na notino.pl, by cieszyć się perfekcyjnym manicure jak z profesjonalnego salonu.