Brokat do paznokci i lakiery do paznokci z brokatem

Brokat do paznokci i lakiery do paznokci z brokatem
Masz wybrane
  • Promocja

Jak wykonać paznokcie z brokatem?

Wybierasz się na wakacyjną imprezę, Sylwestra, wieczór panieński czy planujesz inną wyjście, na którym chcesz zabłysnąć? Wybierz brokatowy lakier do paznokci, brokat lub glitter. Efekty są natychmiastowe i spektakularne. Czym możesz ozdobić swoje paznokcie?

Brokat do paznokci

Za pomocą brokatu w proszku lub glitter brokatu do paznokci w pojemniku można ozdobić cały paznokieć lub tylko jego część. To proste. Jak stosować brokat na paznokciach?

  • Wsyp go do bezbarwnego lakieru do paznokci, wymieszaj i po prostu pomaluj nim paznokcie. Możesz również zmieszać kilka odcieni brokatu, aby stworzyć oryginalną kombinację kolorów.
  • Możesz również najpierw nanieść lakier na paznokcie, a następnie zanurzyć je w pojemniku z brokatem, kiedy są jeszcze mokre. W ten sposób uzyskasz naprawdę intensywny efekt.
  • Albo polakieruj paznokcie i pozostaw je do całkowitego wyschnięcia. Następnie nanieś lakier jedynie na wybraną część płytki paznokciowej (lub tylko na jej końcówki, w stylu francuskiego manicure). Doskonałym pomysłem jest również aplikacja brokatu na wybrany palec – najczęściej wybiera się tu palec serdeczny.
  • Brokatem możesz też posypać świeżo pomalowane paznokcie. W tym celu możesz posłużyć się radełkiem do skórek lub innym narzędziem o płaskiej powierzchni, które może posłużyć jako mały czerpak, by łatwiej było nanieść na paznokcie brokat lub glitter.

Lakier do paznokci z brokatem

  • Ta opcja zaoszczędzi Ci pracy. Brokat znajduje się w lakierze do paznokci, a nakładanie brokatowego lakieru to znacznie czystsza procedura.
  • Trudno jest stworzyć oryginalną kompozycję brokatową z wykorzystaniem pyłku brokatowego, ale możesz wybierać z szerokiej gamy odcieni od głębokiej czerwieni po opalizujące barwy z subtelnym blaskiem czy nawet metaliczne wykończenia.
  • Lakier z brokatem można nakładać bezpośrednio na niepomalowany paznokieć lub jako ostatnią warstwę w manicure.

Nasza rada: Możesz również stworzyć efekt ombré, używając lakieru z brokatem lub samego brokatu. Pojedynczy kolor, który ciemnieje przy końcówce paznokcia sprawia spektakularne wrażenie. Możesz też połączyć ze sobą dwa różne odcienie.

Istnieje wiele sposobów użycia brokatu na paznokciach. Dlatego kieruj się własnymi preferencjami. Uzupełnij nim odważną stylizację lub postaw na mocny akcent przy klasycznym stroju. Przygotuj się na to, że usunięcie lakieru brokatowego może zająć trochę więcej czasu, więc pamiętaj o dobrej jakości zmywaczu do paznokci. Kolorowe paznokcie z brokatem z pewnością poprawią Ci nastrój!

Propozycja na zakończenie: Uwielbiasz brokat nie tylko na paznokciach? Wypróbuj niesamowity brokat do twarzy lub szminkę z brokatem!