Pielęgnacja okolic ust

Bestsellery

Nie lekceważ regularnej pielęgnacji ust i ciesz się miękkimi i nawilżonymi ustami.

Masz popękane usta z powodu gorąca lub mrozu, chcesz je lekko tonizować i odżywić jednocześnie, a może pragniesz powiększyć ich objętość? Na notino.pl znajdziesz bogaty wybór preparatów do ust, które mogą Ci w osiągnięciu doskonałego rezultatu!

Jak pielęgnować usta

  • Podstawą codziennej pielęgnacji ust jest nawilżający i ochronny balsam do ust, którego nie powinno zabraknąć w żadnej torebce lub kosmetyczce. Używaj go zawsze wtedy, gdy masz wrażenie suchych ust.
  • Raz w tygodniu włącz do swoich zabiegów upiększających peeling do ust (scrub do ust), który usunie obumarłe komórki skóry, dzięki czemu Twoje usta będą aksamitnie miękkie i przygotowane do dalszej pielęgnacji.
  • Po peelingu zastosuj maseczkę do ust, aby zapewnić ustom intensywne odżywienie i nawilżenie. Stosuj ją regularnie, a wkrótce zauważysz wyraźną różnicę. Jeśli masz już problem ze zmarszczkami wokół ust, pamiętaj też o preparatach do pielęgnacji okolicy ust. Nawilżają delikatną skórę wokół ust i zapobiegają powstaniu nowych zmarszczek. Jeśli marzysz o pełniejszym kształcie ust, wypróbuj także balsam do powiększenia ust. Nie tylko nawilża usta i chroni przed wpływami zewnętrznymi, ale dzięki intensywnemu ukrwieniu lekko zwiększa ich objętość.
Przestań zamartwiać się tym, jak poradzić sobie z popękanymi ustami. Wypróbuj kosmetyki do ust Vichybalsamy EOS lub maseczki Korika i ciesz się pięknym uśmiechem.