Podgrzewacz do wosku do depilacji

Podgrzewacz do wosku do depilacji
Drogeria
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • Arcocere

Odkryj praktyczne podgrzewacze do wosku

Idealnie gładka i pozbawiona włosków skóra w zaledwie kilka minut, w zaciszu własnego domu? Wypróbuj depilację woskiem, którą ułatwi Ci praktyczny podgrzewacz do wosku!

Stosowanie podgrzewacza do wosku jest szybkie, bezpieczne i niezawodne, wosk szybko się rozgrzewa, osiągając idealną temperaturę i konsystencję, by zapewnić łatwe usunięcie włosków wraz z cebulkami na nogach, pod pachami, na twarzy czy w miejscach intymnych.

Do efektu idealnie gładkiej skóry niezbędny będzie dobrej jakości wosk depilacyjny, paski i podgrzewacz do wosku twardego. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i pieniądze, wybierz to wszystko w praktycznym zestawie do depilacji z podgrzewaczem wosku, który zawiera zarówno maszynę do wosku, wysokiej jakości wosk w formie roll-on, który ułatwia aplikację oraz paski, a także chusteczki łagodzące – a wszystko to w praktycznym opakowaniu.

Jak używać podgrzewacza do wosku?

  • Przed użyciem podgrzewacza do wosku należy zapoznać się z informacjami na opakowaniu.
  • Umieść wosk do depilacji w podgrzewaczu i podłącz urządzenie do prądu przy pomocy kabla sieciowego.
  • Pozwól, by wosk nagrzewał się przez około 25-30 minut.
  • Upewnij się, że Twoja skóra jest sucha, czysta i bez podrażnień.
  • Gdy wosk osiągnie odpowiednią temperaturę (nie za wysoką), nanoś go zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa na obszar około 15 cm.
  • Przyciśnij pasek do nawoskowanej skóry i usuń go, pociągając w kierunku przeciwnym do kierunku wzrostu włosków.
  • Nie wystawiaj skóry po depilacji na działanie promieniowania słonecznego przez co najmniej 24 godziny.
  • Odłącz podgrzewacz do wosku od zasilania i czyść go wyłącznie ściereczką. Nie wolno moczyć podgrzewacza w wodzie. Resztki wosku można pozostawić w urządzeniu do kolejnego zabiegu.

Nasza rada: Jeśli chcesz sprawdzić, czy depilacja woskiem jest dla Ciebie odpowiednia lub chcesz po prostu usunąć drobne włoski, wypróbuj paski z woskiem, które należy jedynie rozgrzać w dłoniach i nanieść na skórę.

Ciesz się aksamitnie gładką skórą na dłużej! Na notino.pl znajdziesz szeroki wybór wysokiej jakości wosków, podgrzewaczy do wosku, pasków do wosku i wiele innych produktów – wszystko, co najlepsze do domowej depilacji woskiem.