Peeling do stóp

Peeling do stóp
Masz wybrane
  • Bielenda

Peeling do stóp dla idealnie gładkiej skóry

Zapomnij o przesuszonej, spierzchniętej skórze stóp i stwardniałych, popękanych piętach. Ciesz się idealnie gładką skórą stóp, odżywioną i nawilżoną. Dzięki drobnym cząsteczkom złuszczającym i kompleksowi substancji aktywnych, peeling do stóp usunie obumarłe komórki skóry, zapewni skórze lepszą cyrkulację i optymalne nawilżenie, chroniąc jednocześnie stopy przed przesuszeniem i rogowaceniem.

Jak stosować peeling do stóp?

  • Odpowiednią ilość peelingu nanieś na zwilżoną skórę stóp i delikatnie masuj zrogowaciałą skórę, a następnie spłucz stopy letnią wodą. Zaleca się stosowanie peelingu na pięty i całe stopy co najmniej dwa razy w tygodniu.
  • Po zastosowaniu peelingu na stopy nanieś swój ulubiony krem do stóp lub maskę do stóp, aby zapewnić skórze intensywne odżywienie.

Nasza rada: Wypróbuj również skarpety złuszczające, nasączone aktywnym płynem o działaniu wygładzającym i peelingującym. Jeśli skóra na stopach jest zbyt sucha i spierzchnięta, sięgnij po elektryczny pilnik do stóp, który skutecznie usunie zrogowaciały naskórek i przygotuje skórę do dalszej pielęgnacji.

Zapewnij swojej skórze idealne wygładzenie i optymalną pielęgnację, na którą zasługuje po trudach dnia codziennego. Odkryj złuszczające maseczki do stóp i scruby do stóp na notino.pl!