Kenzo Flower by Kenzo mgiełka włosów i ciała dla kobiet

Kenzo Flower by Kenzo mgiełka włosów i ciała dla kobiet
Kenzo Flower by Kenzo mgiełka włosów i ciała dla kobiet
100 ml

Kod: KZO04092 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Kenzo Flower by Kenzo
Skład

Randka, impreza czy spotkanie z przyjaciółmi? Spray do ciała Kenzo Flower by Kenzo Flower by Kenzo to właściwy wybór w każdej sytuacji. Odkryj i Ty zapach, który doskonale podkreśli Twoją osobowość.

  • zapach kwiatowy
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • doskonały pomysł na udany prezent

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe

O marce Kenzo

Oryginalność, kreatywność i połączenie egzotycznych elementów z odniesieniami do kultury azjatyckiej. To luksusowa marka Kenzo, wielki gracz w świecie mody i perfum. Motto marki brzmi „For a more beautiful world”, a jej osiągnięcia doskonale oddają energię, radość, nonkonformizm i inspirację naturą.

Za marką Kenzo stoi projektant Kenzo Takada, który z Japonii przeniósł się do Paryża, gdzie w 1970 roku otworzył swój pierwszy butik. Markę Kenzo charakteryzuje połączenie tradycyjnych japońskich elementów z europejskim stylem i paryską elegancją.

Perfumy Kenzo są dokładnie takie, jak sama marka – zabawne, kolorowe i emanujące kreatywnością. Najpopularniejszym zapachem Kenzo dla kobiet jest bez wątpienia Flower by Kenzo, który odpowiada na pytanie „jak pachniałby mak, gdyby miał zapach?”. Na uwagę zasługują również damskie perfumy z waniliowymi tonami Kenzo Amour, kolekcja oryginalnych zapachów Kenzo World czy też L'Eau Kenzo. Z kolei woda perfumowana Kenzo Homme jest jednym z ulubionych męskich zapachów tej marki.

Recenzje Kenzo Flower by Kenzo