Jesse McCartney

Perfumy Jesse McCartney należą do zapachów, za których powstaniem stoi znana osoba. Perfumy te przyciągają słynną twarzą, popularnością oraz trendem na łączenie perfum z innymi rodzajami sztuki. Nierzadko rezultatem są dobrej jakości, ciekawe zapachy, które fani kochają nie tylko za połączenie z osobą celebryty.

Jesse McCartney to młoda amerykańska gwiazda – aktor, piosenkarz i model, który na scenie debiutował jako dziecko. W 1999 r. stał się członkiem zespołu popowego Dream Street, który cieszył się masową popularnością i otrzymał wiele nagród. W 2009 r. wydał swój pierwszy solowy album. Poza własną twórczością współpracuje na przykład ze studiem filmowym Disney przy tworzeniu muzyki filmowej.

W dziedzinie perfumiarstwa Jesse McCartney zadebiutował w 2011 r., kiedy to wydał pierwsze perfumy dla kobiet nazwane po prostu Wanted. „Myślę, że jest to zapach odpowiedni dla kobiet w każdym wieku, które są tajemnicze, delikatne i jednocześnie szalone. To elegancki i wyjątkowy zapach. WANTED to coś, co kobiety po prostu powinny mieć. Mam nadzieję, że kobiety, które noszą moje perfumy, czują się kochane. Z tego faktu byłbym naprawdę zadowolony…“ powiedział o swym zapachu Jesse McCartney.

Udany flakon perfum Wanted ma kształt łzy. Antonio Lemma, dyrektor naczelny firmy FAB, mówi o tym w ten sposób: „Inspiracja dla designu flakonu pojawiła się podczas oglądania koncertów Jesse’go na żywo. Widzieliśmy mnóstwo kobiet, które ronią łzy wzruszenia i szczęścia z jego powodu.“ Perfumy Wanted by Jesse symbolizują energię i iskrę, które rozniecają zmysły.Zwrócą Twoją uwagę podobnie jak sam Jesse McCartney.

cały tekst ukryć tekst

Aktualnie niestety nie mamy dostępnego żadnego produktu marki Jesse McCartney.