Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop woda perfumowana dla kobiet

5×
Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop woda perfumowana dla kobiet
Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Kod: JAR4844 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop
Skład

Podaruj sobie intensywne doznania zmysłowe. Damska woda perfumowana Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop kryje smakowite aromaty, którym trudno się oprzeć, szczególnie jeśli uwielbiasz słodkości.

  • słodki zapach
  • zapach orientalny
  • idealny wybór dla kobiety wyzwolonej
  • ciepła kompozycja zapachowa, doskonała na chłodniejsze miesiące

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
cynamon, pomarańcza
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
gałka muszkatołowa, imbir
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wata cukrowa, wanilia
Grupy zapachów
orientalne

O marce Jeanne Arthes

Francuskie perfumy Jeanne Arthes to symbol prestiżu i dobrego gustu. Jeśli zatem poszukujesz perfum, które otacza wyjątkowy czar i wdzięk, to perfumy Jeanne Arthes z pewnością Cię zachwycą.
Perfumy Jeanne Arthes zawierają składniki roślinne pochodzące prosto z Prowansji. Wyróżniają się przemyślaną kompozycją, urzekającym aromatem i niezwykłą trwałością. Wszystko to sprawia, że perfumy Jeanne Arthes dostarczają prawdziwie luksusowych doznań.
Firma Jeanne Arthes została założona w 1978 roku we francuskim Grasse i bardzo szybko się rozwinęła. W 1987 roku dzięki wielkiemu sukcesowi i zainteresowaniu klientów, środki finansowe pozwoliły na zakup własnych zakładów produkcyjnych w Grasse. W 1995 roku perfumy Jeanne Arthes pojawiły się na masowym rynku na całym świecie.  

Recenzje Jeanne Arthes Boum Sweet Lollipop5