invisibobbleOriginal Time To Shine You´re Golden gumki do włosów

invisibobble Original Time To Shine You´re Golden gumki do włosów
invisibobble Original Time To Shine You´re Golden gumki do włosów
Darmowa dostawa
Zaoszczędź
22,00

Zaoszczędź 27%
Time To Shine You´re Golden 3 szt.
16,00

W magazynie | 5,33 / 1 szt., w tym VAT | Kod: INB00925
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 6.12.2021
Nasze sklepy
wtorek 7.12.2021

Spróbuj, a już nigdy nie będziesz chciała ich zdjąć. Cały świat pokochał opatentowaną, spiralną konstrukcję gumek do włosów invisibobble Original. Dzięki niej gumki mocno trzymają się na miejscu i nie odciskają się na włosach, nawet przy całodziennym noszeniu. Ich gładka powierzchnia jest delikatna zarówno dla suchych, jak i mokrych włosów, mocno trzymając zarówno klasyczne upięcia, jak i bardziej skomplikowane fryzury.

Jeśli chwilowo nie nosisz gumki invisibobble Original na włosach, możesz z łatwością zamienić ją w wyjątkową, modną bransoletkę. Wybierz wariant kolorowy lub transparentny i ciesz się rewolucyjnym rozwiązaniem w stylizacji włosów.

Właściwości:

  • przyjazne dla włosów, spiralne gumki
  • mocno trzymają włosy i nie ześlizgują się
  • nie odciskają się na włosach i nie ciągną ich
  • są higieniczne i łatwe do czyszczenia
  • do stosowania na mokre i suche włosy

Sposób użycia:
Gumki invisibobble Original stosuj jako klasyczne gumki do włosów, czesząc się w kucyk, kok czy inne fryzury. Jeśli się zabrudzą, umyj je wodą i pozostaw do wyschnięcia.

Niemiecka marka invisibobble wywołała prawdziwą rewolucję w dotychczasowym sposobie związywania włosów. Nowatorskim produktem tej firmy, który w krótkim czasie zdobył sympatię całego świata, są unikatowe, spiralne gumki do włosów z plastiku przypominające kawałek kabla telefonicznego. Wyjątkowy kształt gumki invisibobble raz na zawsze rozwiązał problem kobiet ze zbyt ściągniętym kucykiem, który powodował ból głowy. Gumka invisibobble utrzymuje kucyk na miejscu przez cały dzień, a ponadto nie pozostawia na włosach żadnego śladu.

Gumka invisibobble wygląda również jak oryginalna, kolorowa bransoletka, więc możesz nosić ją na ręce i mieć ją zawsze przy sobie, kiedy będziesz jej potrzebować. Gumki invisibobble wyprodukowane są z hipoalergicznego materiału, dlatego może ich używać naprawdę każdy! Najbardziej genialne pomysły niekiedy spoczywają w absolutnej prostocie. Praktyczne gumki do włosów invisibobble tak bardzo ci się spodobają, że już nie będziesz chciała wrócić do tradycyjnych gumek!