Hugo BossHUGO Man zestaw upominkowy dla mężczyzn

2×
Hugo Boss HUGO Man zestaw upominkowy dla mężczyzn
Hugo Boss HUGO Man zestaw upominkowy dla mężczyzn

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: HUG13240

woda toaletowa 125 ml + perfumowany żel pod prysznic 50 ml + dezodorant w sprayu 150 ml

Zawartość zestawu:

  • woda toaletowa 125 ml
  • perfumowany żel pod prysznic 50 ml
  • dezodorant w sprayu 150 ml

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, zielone
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Marka Hugo Boss stała się synonimem luksusowej, wysokiej jakości mody męskiej, dodatków i kosmetyków dla mężczyzn. Już od swoich początków cieszy się dużą popularnością dzięki jakości materiałów i niemieckiemu zmysłowi do szczegółów i precyzji.

Podstawową zasadą, jakiej hołduje firma Hugo Boss, jest poświęcanie dużej uwagi potrzebom i życzeniom swoich klientów. Nie inaczej jest przy wytwarzaniu kosmetyków, gdzie wielki nacisk kładziony jest na dobór najwyższej jakości składników. Wspomniane wyżej fakty sprawiają, że Hugo Boss w zasadzie niepodważalnie panuje dziś w świecie mody męskiej. Teraz jednak również kobiety mogą tu wybrać swoje perfumy lub ekskluzywny element garderoby.

Pierwszy zapach Hugo Boss powstał w latach 90. ubiegłego wieku, a dziś marka oferuje kilka serii nowoczesnych perfum damskich i męskich, dopasowanych do współczesnego stylu życia. Perfumy Hugo Boss są komponowane z wielką precyzją, aby mogły jak najlepiej oddać indywidualność używającej ich osoby, a jednocześnie doskonale podkreślały jej urodę.