Aktualne trendy w zapachach do domu

 W ten sam sposób, w jaki przyzwyczailiśmy się zmieniać nasze perfumy w zależności od pory roku, nastroju czy samopoczucia w danej chwili, możemy zmieniać zapachy w naszych domach. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego zapachu, możemy nie tylko stworzyć przytulną atmosferę, ale dodatkowo oczyścić powietrze. 

Trend 1: Naturalne woski

Aby zapewnić sobie przyjemne doznania zapachowe bez ryzyka pogorszenia jakości powietrza, wybieraj świece wykonane z wosków naturalnych. Świece sojowe emitują do 90% mniej sadzy niż świece parafinowe, paląc się bardzo jasnym i czystym płomieniem.

Miłośnicy intensywnych zapachów nie będą chcieli wychodzić z domu, jeśli zaopatrzą się w świecę z wosku kokosowego. Ten naturalny surowiec jest w stanie absorbować dużą ilość substancji zapachowych, a jego aromat będzie wyczuwalny jeszcze długo po zgaszeniu świecy.

Trend 2: Drugie życie opakowań

Dzięki wysokiej jakości wykonania i oryginalnemu designowi, pojemniki do świec nadają się do dalszego wykorzystania w domu. Wystarczy włożyć pojemnik z resztkami niedopalonego wosku na kilka godzin do zamrażarki, by następnie z łatwością usunąć pozostałości wosku i knot za pomocą noża.
 
Pojemniki nadają się do przechowywania produktów i pędzli do makijażu. Sprawdzą się również jako doniczki do małych kaktusów czy ziół.

Trend 3: Oczyszczanie domu

Lampa katalityczna to wielki hit ostatnich sezonów. Jej palnik zapala się jedynie na czas niezbędny do jej rozgrzania, a po kilku minutach wygasza. Następująca po tym reakcja katalityczna uwalnia cząsteczki, które neutralizują bakterie i niepożądane zapachy. Twój dom zyskuje nie tylko piękny aromat, ale staje się też zdrowszy.
 
Szczególnie docenią to alergicy, właściciele zwierząt domowych czy osoby kochające gotować. Z uwagi na piękny design, lampa katalityczna z pewnością ozdobi każde wnętrze.

Trend 4: Odświeżenie i zapach w jednym

Dyfuzory ultradźwiękowe stanowią nowoczesne rozwiązanie, umożliwiające uzyskanie efektu świeżego powietrza. Równomiernie odświeżają pomieszczenie, emitując delikatną parę, a dzięki olejkom eterycznym zapewniają przyjemną atmosferę. Z uwagi na bogaty wybór designów, można dopasować je do każdego wnętrza.
 
Najnowsze dyfuzory dźwiękowe wyposażono ponadto w funkcję emitowania przyćmionego światła, które pozytywnie stymuluje zmysły i umożliwia komfortowy wypoczynek.
Zapachy do domu
Aromaterapia
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Dyfuzory zapachowe
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Lampy katalityczne
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Odświeżacze
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Zapachy do samochodu
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Zestawy prezentowe
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • Ocena 5*
  • 54 Celsius
Od najdroższych