Żel do higieny intymnej

Żel do higieny intymnej
Chusteczki pielęgnacyjne do higieny intymnej
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • Ziaja
Filtr
Przedział cenowy

-

Dla kogo?
Konsystencja
Ocena
  •   7
Bestsellery

Żele do higieny intymnej i chusteczki do codziennej pielęgnacji okolic intymnych

Zapewnij skórze okolic intymnych szczególną pielęgnację, by nie naruszać tak istotnej, naturalnej mikroflory i zapobiegać nieprzyjemnym odczuciom czy niepożądanym zapachom. Kosmetyki do higieny intymnej nie zawierają klasycznego mydła, ich skład bazuje głównie na zawartości kwasu mlekowego i innych substancji pielęgnacyjnych, które zapewniają zdrowe i naturalnie kwaśne pH okolicom intymnym oraz przyjemne poczucie świeżości i czystości.

Dlaczego warto stosować żel do higieny intymnej?

Zdrowe pH okolic intymnych oscyluje wokół 3,8 - 4,5 (środowisko kwaśne). Klasyczne mydło i żele pod prysznic charakteryzuje zazwyczaj odczyn zasadowy (pH 5,5), a ich stosowanie w higienie intymnej zaburza mikroflorę. Chusteczki i żele do higieny intymnej mają specjalny skład, który równoważy naturalne pH okolic intymnych, łagodzi podrażnienia i przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Jakie kosmetyki do higieny intymnej wybrać?

Na notino.pl znajdziesz szeroką ofertę kosmetyków do higieny intymnej, odpowiednich do codziennego stosowania oraz tych, które możesz stosować w podróży.

  • Mydło do higieny intymnej zostało zaprojektowane tak, aby nie naruszać płaszcza hydrolipidowego skóry oraz chronić błonę śluzową przed podrażnieniami. Mydła intymne nadają się do codziennego stosowania.
  • Żel i emulsja do higieny intymnej przeznaczone są dla skóry wrażliwej i podrażnionej, której zapewniają szybki powrót do równowagi i złagodzenie nieprzyjemnych odczuć. Nadają się do regularnego stosowania.
  • Pianka do higieny intymnej o optymalnym pH to odświeżający kosmetyk do regularnej, delikatnej, ale skutecznej higieny intymnej.
  • Olejek do higieny intymnej delikatnie oczyszcza i intensywnie nawilża skórę.
  • Chusteczki do higieny intymnej o delikatnym zapachu to świetny wybór w podróży przy ograniczonych możliwościach zapewnienia higieny okolic intymnych lub do odświeżenia się w ciągu dnia. Chusteczki nawilżane do higieny intymnej dostępne są w praktycznych opakowaniach, które z łatwością zmieszczą się w każdej torebce czy plecaku.
  • Spraye i dezodoranty do miejsc intymnych, a także mgiełka do okolic intymnych przeznaczone są do szybkiego odświeżenia wrażliwych partii ciała w ciągu dnia lub bardzo delikatnego mycia.

Higiena intymna dla mężczyzn

  • Przy wzmożonej aktywności fizycznej lub w ramach profilaktyki nieprzyjemnego poczucia napięcia i dyskomfortu, stosowanie produktów do higieny intymnej zapewnia mężczyznom szybką ulgę, nawilżenie skóry i długotrwałe poczucie świeżości. Kosmetyki intymne dla mężczyzn przeznaczone są do codziennej pielęgnacji wrażliwych partii ciała i powinny stać się niezbędnym uzupełnieniem żeli pod prysznic.
  • W ofercie Notino znajdziesz żel do higieny intymnej dla mężczyzn, który jest odpowiedni do regularnego stosowania pod prysznicem. Po kąpieli zaleca się w ramach dodatkowej pielęgnacji żel intymny bez spłukiwania, który zapewnia poczucie świeżości i suchości przez cały dzień oraz działa jak antyperspirant o przyjemnym zapachu.

Zafunduj sobie poczucie czystości i świeżości przez cały dzień i już dziś odkryj na notino.pl najlepsze żele do higieny intymnej, praktyczne chusteczki nawilżane do pielęgnacji wrażliwych partii ciała czy spraye intymne dla kobiet i mężczyzn!