Przejdź do głównej zawartości

Helena Rubinstein

Helena Rubinstein

 Helena Rubinstein to uznana marka z tradycjami oraz pionier, który nie boi sięgać się po awangardowe rozwiązania w dziedzinie kosmetyków luksusowych. Ambicją firmy jest tworzenie pielęgnacji przyszłości, opartej na innowacjach i współpracy z wiodącymi naukowcami, która jednocześnie czerpie z bogatej tradycji.

 Marka Helena Rubinstein nosi nazwisko swojej założycielki, która w roku 1902 otworzyła pierwszy salon piękności, a opracowując kosmetyki współpracowała z czołowymi przedstawicielami świata nauki i nieustannie poszukiwała innowacyjnych rozwiązań, co do dziś pozostało znakiem rozpoznawczym firmy. Nazwa Helena Rubinstein już od ponad 100 lat stanowi synonim kultowych produktów, naukowego podejścia w dziedzinie kosmetologii oraz wyjątkowych receptur. 

 Helena Rubinstein to lider w zakresie formuł hi-tech, a każdy produkt marki uosabia luksus. Jak dowiodły badania kliniczne, formuła z roślinnymi komórkami macierzystymi wzmacnia aktywność komórek skóry, odmładza ją i wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Oprócz pielęgnacji cery, oferta Helena Rubinstein obejmuje wszystko, co niezbędne do wykonania perfekcyjnego makijażu – podkład Helena Rubinstein zapewnia cerze jednolity wygląd, a tusz do rzęs Helena Rubinstein idealnie podkreśli Twoje rzęsy, zapewniając im maksymalną objętość i wydłużenie.

cały tekst ukryć tekst