Przejdź do głównej zawartości

Powercell

Linia Powercell i regeneracyjne właściwości roślinnych komórek macierzystych. Roślinne komórki macierzyste pozyskiwane są w wyniku procesów biotechnologicznych z niezwykle cennej rośliny – kopru morskiego ze Szmaragdowego Wybrzeża we francuskiej Bretanii. Koper znany jest z wyjątkowych zdolności ochronnych oraz wysokiej zawartości substancji odżywczych, a także niezwykłych właściwości jego komórek macierzystych, które wykazują nieskończoną zdolność do odnowy. Linia Powercell wykorzystuje właściwości regeneracyjne milionów komórek macierzystych tej rośliny, stymulujących produkcję tkanki skórnej, która jest nawet pięciokrotnie mocniejsza. Produkty Powercell w rewolucyjny sposób wspomagają regenerację i wzmacniają skórę.

Prodigy Cellglow

Symbioza między nauką a branżą kosmetologiczną została przeniesiona na wyższy poziom dzięki nowej generacji preparatów przeciwzmarszczkowych i rozświetlających cerę, z uwagi na możliwość przeprogramowania komórek. Szarotka alpejska to drobny, biały kwiat, który rośnie przeważnie na najwyższych szczytach Alp Szwajcarskich na wysokości 3000 m. Wykazuje ona wyjątkowe zdolności przetrwania nawet w ekstremalnych warunkach. Źródłem jej wytrzymałości jest zdolność do wytwarzania określonych molekuł przeciwstarzeniowych o niespotykanych właściwościach. Prodigy Cellglow zawiera duże stężenie roślinnych komórek macierzystych, pochodzących z szarotki alpejskiej, co zapewnia skórze długotrwałą poprawę gęstości skóry i promienny wygląd. 

Re-plasty

Z uwagi na wspólną wizję i chęć oferowania kobietom klinicznych możliwości uzyskania lepiej wyglądającej skóry, marka HELENA RUBINSTEIN już od roku 2008 współpracuje z kliniką medycyny estetycznej i anti-age Laclinic-Montreux. Dermatologicznie aktywne substancje o wysokiej skuteczności, zawarte w linii Replasty, zapewniają ukierunkowane rezultaty oraz niezwykłą efektywność działania. Formuły produktów z tej linii opracowano tak, by wspierać biologiczne procesy przenikania substancji aktywnych do najgłębszych warstw skóry, co współgra z misją marki HELENA RUBINSTEIN, by oferować profesjonalne i awangardowe rozwiązania do pielęgnacji skóry. Linia zawiera unikalne molekuły substancji zapewniającej odnowę komórkową o nazwie Pro-Xylan, intensyfikuje regenerację komórek i przyspiesza procesy gojenia się uszkodzonej skóry

Prodigy Cellglow the Luminous Skin Tint Foundation

Skoncentrowana pielęgnacja tonująca i rozświetlająca cerę z kompleksem Cellular Supreme of Edelweiss oraz z wysokim udziałem fazy wodnej dla intensywnego odświeżenia i rozświetlenia cery. Kojące olejki zapewniają skórze długotrwały komfort i blask. Nowoczesna formuła o wysokiej zawartości wody daje optyczne wrażenie drugiej skóry, zapewniając jej jednocześnie młodzieńczy blask. Podkład Prodigy Cellglow jest niezwykle łatwy w aplikacji, sprawia wrażenie drugiej skóry oraz zapewnia świeżość i naturalny, promienny wygląd. Zmysłowa, kremowa konsystencja w ultranawilżającej formule daje możliwość warstwowego, a jednocześnie lekkiego krycia.