G.U.M Junior

płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci

G.U.M Junior płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci
G.U.M Junior płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci
300 ml

Kod: GUM0136 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

Sprawdzanie dostępności towaru

G.U.M Junior
300 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku G.U.M Junior

Płyn do płukania jamy ustnej dla dzieci G.U.M Junior jest kolejnym etapem doskonałej pielęgnacji dziecięcych ząbków.

Właściwości:

  • pomaga chronić przed próchnicą zębów
  • chroni przed odwapnieniem szkliwa
  • utrzymuje świeży oddech
  • do codziennej higieny jamy ustnej

Sposób użycia:
Po wyczyszczeniu zębów przepłucz usta płynem do płukania jamy ustnej przez tyle czasu, ile podano na opakowaniu, a potem wypluj.

O marce G.U.M

Kosmetyki G.U.M | G.U.M – zdrowie zaczyna się w ustach. GUM to najstarsza marka mająca kompleksową gamę produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Jej właścicielem jest SUNSTAR, który został założony w 1932 r.
Firma Sunstar, która oprócz higieny jamy ustnej koncentruje się także na pielęgnacji ciała, środowisku oraz na rozwiniętych technologiach, stawia sobie za cel pomoc ludziom w zyskaniu i utrzymaniu zdrowia oraz w poprawie jakości życia. Dlatego też bada związek między chorobami jamy ustnej oraz innymi chorobami, jak choroby układu krążenia czy cukrzyca oraz tworzy najlepsze produkty przebadane klinicznie do kompleksowej pielęgnacji higieny jamy ustnej. Współpracuje ze specjalistami w dziedzinie stomatologii i korzysta z najnowszych badań z całego świata.
Sunstar interesuje się zwłaszcza paradontozą. Docieka jej przyczyn i mechanizmów działania i na tej podstawie tworzy skuteczne preparaty do walki z tym problemem, który dotyczy aż 70% światowej populacji.
Płyny do higieny jamy ustnej, spraye, tabletki, szczoteczki i pasty skoncentrowane na różnych problemach… Wszystkie produkty marki GUM nie tylko pomogą ci zachować zdrowie jamy ustnej i piękne, czyste zęby oraz świeży oddech, ale także zapobiegną rozwojowi bakterii i ich przedostawaniu się do całego organizmu, dzięki czemu chroni także przed ryzykiem różnych problemów zdrowotnych.
Mottto marki brzmi: „Dbaj o jamę ustną, a w ten sposób zatroszczysz się o ogólne zdrowie“.