Guerlain La Petite Robe Noire Roll´Ink Linerdługotrwały eyeliner

Guerlain La Petite Robe Noire Roll´Ink Liner długotrwały eyeliner
Guerlain La Petite Robe Noire Roll´Ink Liner długotrwały eyeliner
odcień 01 Black Ink 1 ml

Kod: GUR3365 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Poinformujemy Cię e-mailem, gdy towar pojawi się w magazynie. Oczywiście to zależy tylko od Ciebie, czy skorzystasz z oferty.

  • Opis produktu
  • O marce
  • Recenzje

Opis produktu Guerlain La Petite Robe Noire Roll´Ink Liner
Właściwości

Kredka do oczu Guerlain La Petite Robe Noire Roll´Ink Liner doskonale podkreśli każdy makijaż i zapewni kuszące spojrzenie.

Właściwości:

  • długo się utrzymuje
  • produkt jest wodoodporny
  • zawiera intensywny pigment

Sposób użycia:
Narysuj kreskę płynnym pociągnięciem na górnej i dolnej powiece.

Właściwości

Efekt
długotrwałe, wodoodporne
Konsystencja
płynna

O marce Guerlain

Francuski dom perfumeryjny Guerlain, jeden z najstarszych i najbardziej znanych na świecie, żyje pięknem i kreatywnością od niemal dwustu lat. Od samego początku w 1828 r. marka produkuje swoje wyroby wyłącznie we Francji, pozostając w szczególnym związku z dwoma miejscami. W zabytkowym mieście Chartres powstają produkty do makijażu oraz kosmetyki Guerlain, a w miejscowości Orphin swój początek mają doskonałe perfumy Guerlain. Obie lokalizacje łączy nie tylko tradycja, ale również know-how i zaawansowana technologia.

Wszystko zaczęło się w laboratorium chemika i innowatora Pierre-François P. Guerlaina, który tchnął życie w markę i poświęcił jej cały swój talent. Szybko zyskał przychylność szlachty francuskiej, a w połowie XIX w. jego nazwisko było znane we wszystkich kręgach mody. Perfumy Guerlain stały się ikoną i cieszą się niesłabnącą popularnością od niemal 200 lat. Także oferta kosmetyków Guerlain skrywa wiele skarbów, wśród których prawdziwą perłę stanowi rozświetlający puder w kulkach Guerlain Météorites.

Recenzje Guerlain La Petite Robe Noire Roll´Ink Liner