GUERLAIN Aqua Allegoria Limon Verde woda toaletowa unisex

23×
GUERLAIN Aqua Allegoria Limon Verde woda toaletowa unisex
GUERLAIN Aqua Allegoria Limon Verde woda toaletowa unisex
125 ml

Kod: GUR1250 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis GUERLAIN Aqua Allegoria Limon Verde
Skład

Woda toaletowa unisex Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde ma bardzo szerokie zastosowanie. Dzięki interesującym cytrusowym nutom o słodkim aromacie, które tworzą uniwersalną kompozycję, jest przeznaczona zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde to tropikalna wizytówka, która przekształci się w doskonały, esencjonalny raj. Wyrusz w podróż za aromatycznymi nutami, których podstawą są egzotyczne owoce, trzcina cukrowa i fasola tonka. Poczuj wyjątkowość zwykłego dnia, radość z życia i popraw swoje samopoczucie.

Wodę toaletową unisex Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde zamknięto w pięknym flakonie z pomysłową zakrętką z siateczką w kolorze złota. Zapierająca dech w piersiach wonna kompozycja spowoduje, że przeniesiesz się w inny wymiar. Zapach wprowadzono na rynek w 2014 r.  

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
limonka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
owoce tropikalne, cukier, figa, zielona nuta
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
fasola tonka
Grupy zapachów
cytrusowe, aromatyczne

O marce GUERLAIN

Ponadczasowe know-how, ciągłe badania kliniczne, innowacje i udoskonalenia, odważni kreatorzy, legendarne kreacje i kultura piękna jako symbol marki. Wszystko to reprezentuje luksusowy dom perfumeryjny Guerlain, którego historia sięga 1828 roku.

Od początku istnienia firmy, Guerlain produkuje perfumy i kosmetyki we Francji. Marka łączy kunszt, najnowocześniejsze technologie oraz odpowiedzialność środowiskową i społeczną. Zespoły Guerlain dzień po dniu pracują nad formułami luksusowych, a jednocześnie zrównoważonych kosmetyków – w imię piękna klientów, przyrody i naszej planety. W akcie docenienia cennej wiedzy i doświadczenia marki, Guerlain otrzymał nagrodę „Living Heritage Company” od francuskiego Ministerstwa Gospodarki i Przemysłu.

Guerlain w 190 lat stworzył 1100 kompozycji zapachowych. Piąte pokolenie perfumiarzy Guerlain reprezentuje Thierry Wasser, który w swoich podróżach po całym świecie poszukuje najcenniejszych i oryginalnych, naturalnych substancji do produkcji luksusowych formuł zapachowych – zawsze z poszanowaniem dla miejscowej ludności i przyrody.

Poznaj szeroką gamę produktów Guerlain – od perfum Mon Guerlain, L'Homme Idéal i Aqua Allegoria po podkład L’Essentiel Foundation, puder brązujący Terracotta czy kultowy puder rozświetlający w kulkach Météorites.

Recenzje GUERLAIN Aqua Allegoria Limon Verde23